ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

شاید باید اینستاگرام را یک جور دیگر ببینید، شاید دیگر اینستاگرام فقط آن فضای دوستانه برای انتشار دادن عکس ها و فیلم های شخصی نباشد. امروزه اینستاگرام به یکی از قطب های دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. در این مقاله بطور کامل به بررسی یکی از مهم ترین شاخص های این کسب و کار یعنی ادمین پیج اینستاگرام خواهیم پرداخت.

بزارید از معقوله‌ی کسب کار و اینستاگرامی بگذریم و برویم سر اصل مطلب یعنی ادمین اینستاگرام؛ در حقیقت، داشتن یک کارشناس حرفه‌ای در اینستاگرام به شدت به نفع شما خواهد بود؛ زیرا به شما کمک می‌کند تا محصولات یا خدمات خود را با استفاده از عنصر بسیار مهمی به اسم خلاقیت و با آشنایی به الگوریتم خاص اینستاگرام، هم در جستجوها و اکسپلور اینستا بالا بیاورید و هم اعتماد سازی با مشتری را انجام دهید.
برنامه ریزی برای پست‌ها، ایجاد محتوای جذاب مرتبط با کسب و کارتان، جذب هدفمند فالوور، ویرایش عکس و فیلم‌ها و ایجاد تیزر تبلیغاتی تنها نمونه‌ی کوچکی از کارهایی است که شما می‌توانید به عنوان ادمین یک پیج انجام دهید.
اما بیایید منطقی باشیم، دیگر نه اینستاگرام به آن راحتی است که با پست های ساده پیج شما را بالا بیاورد، نه مردم آنقدر زود باور که به این زودی ها به شما اعتماد می‌کنند، پس انجام دادن این کارها مسلما نیازمند تخصص و مهارت است؛ در این بازار رقابتی هر ادمینی بهتر و بیشتر مردم و اینستاگرام را بشناسد قطعا موفق تر خواهد بود.
حالا وقت آن رسیده که به این سوال جواب بدهیم:

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام کیست؟

شاید بر خلاف تصور عمومی که احساس می‌کنند تمام سلبریتی ها و افراد مشهور خودشان پیج خودشان را مدیریت می‌کنند و هیچگونه ادمینی ندارند؛ این افراد دارای ادمین های قابل اعتمادی هستند که پیجشان را به آنها سپرده اند تا مواردی مانند امنیت پیج، جذب فالوور، بهینه سازی و خیلی از موارد دیگر را انجام دهند.
در پیج های تجاری و بزرگ علاوه بر یک ادمین، یک تیم در حال پشتیبانی آن صفحه هستند؛ پس شما نباید از نظم و دقت فوق‌العاده پست های بعضی از صفحات بزرگ تجاری یا سرگرمی متعجب شوید، زیرا همه‌ی این موارد حاصل تفکر و برنامه ریزی‌ جمعی بوده است و شاید ماه‌ها و سالها روی آن وقت گذاشته شده باشد.
بد نیست که بدانید محبوبیت و آمار استفاده اپلیکیشن اینستاگرام به حدی زیاد شده است که ادمین اینستاگرام در برخی کشور ها یک شغل کاملا رسمی است که شامل تمام موارد قانونی می‌شود.

۵ عدد از مواردی که در پیدا کردن ادمین اینستاگرام باید به آن دقت کنید: 

  1. انتشار به موقع پست‌ها و استوری ها

یک ادمین خوب اینستاگرام باید بطور مداوم و منظم هر روز پست های اینستاگرام را انتشار دهد. تعداد پست‌ها و نوع آن مرتبط با موضوع است و بطور معمول روزانه بین یک تا سه پست قرار می‌گیرد.
ادمین اینستاگرام باید ذهنی خلاق باشد تا بتواند پست های سرگرم کننده و جذاب بسازد؛ زیرا در هر زمینه و کسب و کاری جذاب بودن از گزینه‌های اول یک پست است.

  1. افزایش طبیعی فالوور

یکی از بزرگترین و مهم ترین وظیفه های یک ادمین اینستا جذب فالوور از طریقه های گوناگون و طبیعی است. این طریقه ها می‌تواند جذب فالوور از طریق پست‌های جذاب، تبلیغات یا خیلی از راه های دیگر باشد.
راههای مشخص و اشتباه فراوانی وجود دارد که بیشترمان با آن آشنا هستیم؛ روشهایی از قبیل متود فالو/آنفالو، جذب فالوور فیک، کامنت و لایک های فیک و … . ولی یک ادمین حرفه‌ای اینستاگرام هیچ وقت از این چنین روش هایی که به اعتبار پیج شما لطمه بزند استفاده نمی‌کند از طرفی بازدهیه اینگونه فالوور ها به شدت پایین و ناچیز است.

  1. استوری های اینستاگرام

استوری ها را به هیچ عنوان فراموش نکند و برای آنها برنامه برنامه داشته باشد؛ برای گرفتن فالوور های هرچه بیشتر گاهی اوقات ادمین باید یک استوری مربوط با فعالیت پیج منتشر می‌کند.
در صورت حرفه‌ای بودن بطور مدام و منظم برنامه خاصی برای انتشار استوری داشته باشد.

  1. احترام به مخاطبان و مشتری‌ها

یکی از وظایف مهم ادمین اینستاگرام این است که باید به‌طور مداوم با مخاطبان و مشتریان در ارتباط باشد.
او موظف است که بطور مداوم به مخاطبان پیج شما از طریق کامنت‌ها، دایرکت‌ها و از طریق پاسخ به سوالات، انتقاداتشان و گفتگو با آنها احترام بگذارد و اعتماد و حس امنیت را در مخاطب یا مشتری ایجاد کند.
در ارتباط بودن با مشتری کلید ایجاد تعامل بین شما و مخاطب است بطوریکه هرچقدر شما ارتباطات خود را با مشتری بیشتر کنید به همان اندازه در آینده به نفع شما خواهد بود.
سعی کنید همیشه یک پیج اینستاگرام باشید که به مخاطب، شما را فردی همیشه پاسخگو، خوش قلب و قابل اعتماد معرفی میکند.

  1. تولید محتوای مناسب

یک ادمین حرفه‌ای باید بتوانید تولید محتوای متناسب با فعالیت پیج شما انجام دهد. به یاد داشته باشید که جذاب بودن پیج به معنی خنده دار بودن آن نیست؛ یعنی اگر پیج شما یک پیج پزشکی است پست جذاب برای آن یک جوک یا ترول خنده دار نیست، بلکه مطلب جذاب برای صفحه‌ی شما فکت‌ها یا داستان های خواندنی در مورد داروهای گیاهی، سبک درست زندگی، عادت‌های انسانی یا هرچیز مرتبط با چیز های پزشکی است.

ادمین اینستاگرام

مزایای استفاده از ادمین اینستاگرام

همانطور که تا الان فهمیدید شما با گرفتن ادمین، صفحه‌ی خودتون رو به یک متخصص در زمینه اینستاگرام  و تمامی استراتژی های اون می سپارید. این اولین و بزرگترین مزیت این کار است؛ چون شخصی با اطلاعات و سواد رسانه‌ای قطعا خیلی بهتر از شما می‌تواند محتوا و پست های یک پیج را مدیریت کند.
شما با این کار دیگر هیچوقت نگران دیر شدن یا عقب ماندن انتشار پست‌هایتان نخواهید شد و به هیچ عنوان غیبتی در انتشار پست به دلیل نداشتن وقت یا هر مورد دیگر نخواهید داشت؛ همانطور که شاید بدانید اکثر فالوور هایی که پیج شمارا آنفالو می‌کنند، یا دلیلش عدم فعالیت در پیج است یا دلیلش فعالیت‌های بی‌جا و نامنظم است؛ هر دوی این مشکلات با گرفتن ادمین کاملا برطرف می‌‎شود و پیج شما به عنوان یک پیج فعال شناخته می‌شود.
از مزایای مهم دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد امنیت پیج شما است؛ شما با دادن امنیت پیجتان به یک ادمین دیگر هیچوقت نگران هک شدن یا حذف شدن آن نخواهید شد.
مهم ترین و اصلی ترین مزیت ادمین اینستاگرام، افزایش فوق‌العاده بازدهی در کسب و کار یا فعالیت شما است، بطوری که شما به راحتی با کمی مقایسه می‌توانید ببینید که بعد از گرفتن ادمین اینستاگرام بطور مثال فروش های شما چند برابر شده است؛ البته این موضوع بسیار گسترده‌ای است و نمیتوان در همه موارد این را گفت ولی بطور کلی در صورت اصولی بودن کسب و کار شما و یک ادمین حرفه‌ای حتما این اتفاق خواهد افتاد.