بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین

بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین

بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین

بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین :
در این مبحث هدف ما آموزش مراحل بازگردانی بک آپ دایرکت ادمین می باشد.
اگر شما از وب سایت خود فول بک آپ گرفته باشید به سادگی می توانید در دایرکت ادمین آن را ریستور کنید.
در این مطلب کوتاه با دو روش ریستور در سرور مجازی و ریستور در هاست معمولی را خواهید آموخت .

روش اول : بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین به وسیله سرور مجازی

در صورتی که مدیر سرور باشید و به لول ادمین ( LEVEL ADMIN) سرور ادمین خودتان دسترسی دارید به سادگی خواهید توانست فایل های بکاپ خود را که تهیه کرده اید را در فایل admin _backup آپلود کنید .
پس از آن در صفحه ی اصلی admin دایرکت ادمین بر روی گزینه ی Admin Backup/Transfer کلیک کنید.
در قسمت دوم این صفحه ( Restore) در step1 مسیر فایل بک آپ خود را وارد کنید و آن را روی Local قرار داده و روی عبارت Update Files کلیک فرمایید.
در step2 حتما گزینه دوم (Use the IP from the list) را انتخاب کرده و نهایتاً IP سرور خود را انتخاب ;KDN.

بازگردانی بکاپ در دایرکت ادمین

در step 3 ، تیک بک آپ مورد نظر را علامت بزنید و روی گزینه submit کلیک کنید ، پس از چند دقیقه در قسمت Message System پیام بازگردانی با موفقیت انجام شد را دریافت می کنید.

چنانچه تمایل دارید ریستور بک آپ وب سایت شما توسط مجموعه تب طرح صورت بگیرد می توانید از  وب سایت ما استفاده نمایید.

روش دوم : ریستور بکاپ در دایرکت ادمین در کنترل پنل هاست

اگر شما مدیر سرور نمی باشید و قصد ریستور بک آپ در دایرکت ادمین را دارید ، کافیست فول آپ سایت خود ( که قبلا توسط همین پنل تهیه کرده اید)

در پوشه backups موجود در دایرکت ادمین خود آپلود کنید ، این پوشه در file manager شما کنار public_html قرار دارد ، سپس به صفحه اصلی دایرکت ادمین خود بروید و روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید ، در قسمت Select a File to Restore فایل بک آپ خود را انتخاب کنید و روی گزینه Select Restore Options کلیک کنید ، در این قسمت تیک قسمت هایی که قصد بازگردانی آن را دارید علاکت بزنید ، در صورتی که تمایل دارید فول بک آپ به طور کامل ریستور شود تمام تیک ها را علامت بزنید :

 

سپس روی گزینه Restore Selected Items کلیک کنید ، پس از چند دقیقه در قسمت Message System دایرکت ادمین پیامی حاوی ریستور انجام شد دریافت می کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشه ، لطفا در صورتی که نظر یا مشکلی در این مورد دارید ، آن را در قسمت دیدگاه های همین صفحه برای ما ارسال نمایید.

 

تیم نویسندگان تب‌طرح
تیم نویسندگان تب‌طرح

مفتخریم به عنوان عضوی از تیم محتوانویسی تب‌طرح، مقالاتی جامع و حدالمقدور تألیفی را نشر دهیم. مقالات و خبرنامه‌های مرتبط با موضوعات مجموعه را با حمایت سرپرست محتوانگاران تدارک دیده و در وبلاگ تب‌طرح منتشر می‌کنیم. رسالت ما انتشار مقالات قدرتمند متناسب با فاکتورهای روز گوگل است و همواره در حال به‌روزرسانی و ارتقاء کیفیت این وبلاگ خواهیم بود...

دیدگاه ها

دو + چهار =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا