خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس

خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس

خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس

 

خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس تو مواقعی که نیاز دارید تا از آدرس مطالب و به صورت کلی ادرس‌های سایت خودتون یک بک‌اپ داشته باشید تا برای استفاده هر هدفی ازش استفاده کنید یکی از موارد کاربردی خواهد بود.

آموزش خروجی گرفتن از آدرس های url سایت در وردپرس

با استفاده از خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس میتونید تا آدرس مطالب، برگه‌ها، پست تایپ سفارشی، دسته‌بندی و برچسب و هر نوع ادرسی که در سایت وردپرسی شما وجود داره را در قالب یک فایل از طریق پیشخوان وردپرس تهیه کرده و ازش استفاده کنید.

در این آموزش از tabtarh  قصد داریم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از اون میتونید تا به خروجی گرفتن از لینک های وردپرس بپردازید و از کلیه URL هایی که در دیتابیس سایت وردپرسی شما ثبت شده است یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.
پس تا انتها با ما همراه باشید.

خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپر

افزونه ای که قصد معرفی اونو دارم با عنوان Export All URLs در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تا حالا تونسته تا بیش از ۷٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازآن خودش بکنه که با استفاده از اون میتونید تا امکان تهیه خروجی و بک‌آپ گرفتن از آدرس‌های موجود در وردپرس را فراهم کنید.
قبل از هر کاری ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه مورد نظر را در سایت خودتون فعال کنید و یا اینکه با استفاده از  نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به افزودن از طریق پیشخوان وردپرس در سایت خودتون بکنید.

دانلود افزونه Export All URLsبعد از نصب و فعال سازی این افزونه همونطوری که در تصویر زیر میبینید منویی با نام Export All URLs در قسمت تنظیمات پیشخوان سایت وردپرس اضافه میشه که با مراجعه به اون میتونید تا اقدام به خروجی گرفتن از URL های وردپرس کنید.

آموزش خروجی گرفتن از آدرس های url سایت در وردپرس

 

حالا همونطور که در تصویر بالا میبینید بر اساس توضیحاتی که در ادامه براتون شرح میدم نسبت به تهیه فایل بک آپ در وردپرس برای لینک‌های موجود در سایت خودتون اقدام کنید.

Select a Post Type to Extract Data:
اگر که قصد دارید تا از کلیه آدرس‌های موجود در وردپرس یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.
این گزینه را روی حالت All Types انتخاب کنید، در غیراین صورت اگر میخواهید تا فقط از لینک‌های موجود در یک پست تایپ سفارشی در وردپرس خروجی تهیه کنید، پست تایپ مورد نظر را انتخاب کنید.

Additional Data:

از این گزینه میتونید تعیین کنید که از چه ویژگی‌هایی از آدرس‌ها خروجی گرفته شود. این گزینه شامل موارد زیر هستش که عبارتند از:

  • آدرس‌های سایت
  • عنوان صفحات
  • دسته‌بندی

Post Status:

از این گزینه هم میتونید تا برای هر یک از وضعیت‌های یک نوشته که میتونه در حالت‌های زیر قرار داشته باشه اقدام به تهیه خروجی کنید که عبارتند از:

  • مطالب منتشر شده
  • مطالب موجود در زباله‌ دان
  • مطالب پیش‌نویس
  • رونوشت‌های وردپرس
  • مطالب خصوصی
  • همه نوع نوشته‌های متشکل از ساختار بالا

Export Type: 

در نهایت از این گزینه هم میتونید تا به تعیین نحوه خروجی گرفتن از آدرس‌ها در وردپرس اقدام کنید که در قالب یک فایل با فرمت CSV.
خروجی تهیه شود و یا اینکه در همین صفحه آدرس‌های تهیه شده براتون به نمایش در بیاد.
بعد از اینکه نوع خروجی را تعیین کردید کافیه تا روی دکمه Export کلیک کنید و بسته به میزان لینک‌ های موجود در وردپرس منتظر بمونید تا هروجی تهیه شده و ازش استفاده کنید.

 

خروجی گرفتن از آدرس ها در وردپرس

اگر از حالت نمایش در همین صفحه استفاده کرده باشید بعد از اینکه خروجی از لینک ‌ها تهیه شد مشابه تصویر بالا برای شما تمامی لینک‌های موجود در سایت وردپرسی نمایش داده می‌شوند.

تیم تولید محتوای تب طرح
تیم تولید محتوای تب طرح

اعضای این تیم خالق مقالات یونیک و جامع و سئو شده هستند که با گذراندن دوره های مهارت نویسندگی، ویرایش و طراحی تصاویر و ترجمه مطالب مرتبط با موضوعات شرکت متناسب با الگوریتم های گوگل به.سرپرستی مدیریت سایت روز به روز در حال ارتقاء کیفیت این وبلاگ می باشند.

دیدگاه ها

بیست + 1 =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا