۷ روش مدرن تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰

۷ روش مدرن تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰

روش‌های جدید تبلیغات انتخاباتی و مناسبتی

روش شماره ۱ تبلیغات انتخابات ) طراحی سایت

در روز‌های برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری، تبلیغات بازار گسترده‌ای در کشور به پا کرده است. کاندیدا‌های انتخاباتی با استفاده از روش‌های سنتی و روش‌های جدید به تبلیغات اهداف و برنامه‌های خود در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، بیلبورد‌های شهری، پوستر و بنر تبلیغاتی، تراکت تبلیغاتی، کارت ویزیت و سی دی می‌پردازند. با انتخاب هوشمندانه شرکت تبلیغاتی، به راحتی می‌توانید آوازه‌ی شهر خود در «انتخابات» شوید! درست است که با تبلیغات انتخاباتی مناسب در فضای مجازی پیروزی کاندیدای انتخاباتی %۱۰ است؛ اما مگر مردم بدون وجود یک سایت رسمی مینوانند نامزد‌ها را با آن همه دبدبه و کبکبه به رسمیت بشناسند؟ جهت راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی با ۰۹۱۴۵۹۸۵۶۴۲ تماس حاصل نمائید.

روش شماره ۲) عکاسی و طراحی بنر تبلیغاتی

روش های تبلیغاتی نوین در تبریز از جمله عکاسی تبلیغاتی، طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی انتخابات ۱۴۰۰ در برای تابلو‌های شهری تبریز، طراحی پست و استوری اینستاگرام برای مشتریان تبریزی و شهرستان و استان‌های همجوار آذربایجان شرقی همچون آذربایجان غربی، مرند، کلیبر، اسکو، آذرشهر، میانه، مراغه، بناب، جلفا، هادی‌شهر و غیره می‌باشد.

پیشنهاد ویژه: با طراحی وب سایت شخصی و %۱۰۰ رسمی، تیرت به خطا نِمیره!

7 روش مدرن تبلیغات انتخاباتی 1400

 

روش شماره ۳) استفاده از مشاور تبلیغات انتخاباتی

پیش از استفاده از روش‌های سنتی تبلیغات با شماره تلفن‌های مشاوره تبلیغات کسب و کار‌های اینترنتی مناسبتی همچون سمینار‌ها، همایش‌ها، و گردهمایی‌های مناسبتی انتخابات در استان جهت حذب هر چه بیشتر مخاطب و جمع‌آوری رای بیشتر در انتخابات کاندیدا‌ها با شیوه‌های نوین مطابق تکنولوژی‌های روز دنیا در شرکت تبلیغاتی تبریز موفقیت خود را در انتخابات قطعی کنید. از روش‌های سنتی تا مدرن تبلیغات مناسبتی در تبریز با شرکت تبلیغاتی و طراحی گرافیک و موشن گرافی تب طرح …

روش شماره ۴) استفاده از فضای مجازی در تبلیغات انتخابات

تبلیغات در اینستاگرام غزل تیزپای تبلیغات مناسبتی..!

استفاده از فضای مجازی بروز، مدرن و پربازده‌ترین روش تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات ۱۴۰۰ محسوب می‌شود. مردم در عصر حاضر فضای مجازی را غزل تیزپای تبلیغاتی می‌دانند، از این رو کاندیدا‌های تبلیغاتی همواره تلاش‌اند تا با استفاده از کمپین‌های تبلیغاتی در فضای مجازی و راه انداختن موج‌های تبلیغاتی طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند. سهولت راه انداری گروه و کانال‌های خبری، صرفه جویی در هزینه‌ها و فراگیری انواع سوشیال مدیا همچون توئیتر، فیسبوک، پینترست، لینکدین و در کشور ایران بیشتر اینستاگرام در همه سنین از جمله مزایای استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات انتخابی هستند.

روش شماره ۵) لایو‌های پرسش و پاسخ

با آگاهی از الگوریتم‌های جدید فضای مجازی، حضور پر رنگ در لایو‌های پرسش و پاسخ و تشریح کامل برنامه و اهداف در گروه‌های مختلف می‌توانید رای بیشتری برای کاندیدا‌های موردنظر خود جمع‌آوری کنید. آگاهی کامل از فوت و فن انتخابات ۱۴۰۰ و استفاده درست از روش‌های تبلیغاتی، کاندیدا‌ها را یک قدم به سمت پیروزی سوق می‌دهد.

روش شماره ۶) ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی در تبریز فرصتی برای نامزد‌های تبلیغاتی جهت ارائه اهداف خود در بستری پربازده و پرمخاطب از جمله اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی با استفاده از مدیریت پیج شخصی نامزد‌ها توسط ادمین حرفه ای اینستاگرام می‌باشد.

روش ۷) پنل پیامکی در تبلیغات انتخابات معجزه می کند!

خرید پنل پیامکی، شیوه‌ای مدرن و کارآمد در تبلیغات انتخاباتی است. شاید بتوان یکی از روش‌های مهم و کاربردی در تبلیغات انتخاباتی را استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه به شمار آورد. خرید پنل پیامکی این امکان را به شما می‌دهد تا به کلیه شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال کنید. با کمک پنل اس‌ام اس و پیامک می‌توانید تمام برنامه‌ها و اهداف خود را در قالب پیامک به مخاطبین و طرفداران خود ارسال کنید و آن‌ها را در جریان انجام امور و برنامه‌های خود قرار دهید. این کار علاوه بر سرعت فوق العاده بالا در اطلاع‌رسانی، هزینه بسیار کمی دربر خواهد داشت.

تیم نویسندگان تب‌طرح
تیم نویسندگان تب‌طرح

مفتخریم به عنوان عضوی از تیم محتوانویسی تب‌طرح، مقالاتی جامع و حدالمقدور تألیفی را نشر دهیم. مقالات و خبرنامه‌های مرتبط با موضوعات مجموعه را با حمایت سرپرست محتوانگاران تدارک دیده و در وبلاگ تب‌طرح منتشر می‌کنیم. رسالت ما انتشار مقالات قدرتمند متناسب با فاکتورهای روز گوگل است و همواره در حال به‌روزرسانی و ارتقاء کیفیت این وبلاگ خواهیم بود...

دیدگاه ها

1 × دو =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا