رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو

با موضوع جذاب رپورتاژ آگهی در خدمت شما هستیم.

کسب رتبه‌های نخست در نتایج صفحه جستجوی گوگل، همواره مورد توجه عموم مردم بوده است؛ این مورد می‌تواند هم به دلیل رشد کسب و کار و فروش و هم به دلیل افزایش شهرت و معروفیت باشد.

وقتی می‌خواهید به دنبال بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل بروید، اولین پروسه‌ای که با آن آشنا خواهید شد، پروسه و بحث سئو سایت است.

 

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو!

هدف سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند و به نوعی محتوای یک سایت را بالاتر و بهتر از بقیه وب‌سایت‌ها نشان دهند.

سئو از عوامل و زیرشاخه‌های بسیاری تشکیل شده است که یکی از شاخه‌های اصلی و تاثیرگذار آن، رپورتاژ آگهی است که ما در این مقاله در مورد آن توضیح جامع و کاملی داده‌ایم تا توانسته باشیم ابهامات شما در مورد رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو را برطرف کنیم.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

شاید این مورد را در بسیاری از سایت‌های ایرانی دیده باشید؛

به محض این که وارد صفحه اصلی وب سایت شوید، تعداد قابل توجهی از بنرهای چشمک زن را مشاهده خواهید کرد.

این بنرها هیچ سودی ندارند زیرا اکثر کاربران به این بنرهای چشمک زن، بی اعتماد هستند و بر روی آن‌ها کلیک نمی‌کنند.

اما رپورتاژ آگهی محتوایی است که می‌توان آن را خبر نیز نامید.

رپورتاژ آگهی در صفحه اصلی سایت‌های معتبر قرار می‌گیرد و کاربران برای مشاهده آخرین اخبار روی آن کلیک می‌کنند. کاربران و مخاطبین بدون آن که بدانند، مطلب مورد نظر خود را در یک وب‌سایت دیگر خوانده و در آن سایت، وقت خود را می‌گذرانند؛ این مورد باعث افزایش حجم ورودی به وب‌سایت شما و در نهایت کال تو اکشن می‌شود.

البته نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگر محتوای رپورتاژ خود را به یک تولید کننده محتوای حرفه‌ای ارسال کنید، او می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های متنی مختلف، نکات ضروری و آموزنده‌ای را در اختیار کاربران قرار داده و باعث می‌شود کاربران متوجه شوند که در حال یادگیری یک ترفند جذاب هستند.

 

رپورتاژ آگهی موثرترین راه برای بهبود سئو و بهبود رتبه سایت است!

با انتشار رپورتاژ خود در وب‌سایت‌های معتبر، اعتبارنامه‌هایی مجازی به سایت شما اختصاص داده می‌شود که می‌تواند نتایج شما را در گوگل به میزان قابل توجهی تغییر داده و همچنین سایت شما از نظر گوگل یک سایت مورد اعتماد محسوب شود.

از آن‌جایی که وب‌سایت‌های معتبر رپورتاژ درج می‌کنند، آگهی رپورتاژ شما اعتباری را از دامنه و صفحه اصلی خود برای شما ارسال می‌کند و قدرت سایت شما را افزایش می‌دهد.

 

با انتشار رپورتاژ آگهی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

زمانی که نیاز به انتشار رپورتاژ دارید، باید داستان را به صورت کمپین برنامه ریزی و اجرا کنید. اگر فکر می‌کنید که با انتشار رپورتاژ در یک وب سایت معتبر نتایج معجزه آسایی می‌بینید، سخت در اشتباهید!

رپورتاژ باید مانند یک کمپین اجرا شود تا به برندسازی و قدرت سایت شما کمک کند.

تمام قدرت رپورتاژ نیز بستگی به تولیدکننده محتوا و کسی که با کلماتش ذهن مخاطبین را سمت و سوق خاصی می‌دهد دارد!

پس قبل از انتشار رپورتاژ در وب‌سایت‌ها، به محتوای آن نیز توجه کنید.

 

سعی شد در این مقاله توضیح کاربردی و مختصری در مورد رپورتاژ آگهی به مخاطبین عزیز تب طرح داده شده باشد؛ برای مطالعه بقیه مطالب می‌توانید به بخش وبلاگ تب طرح مراجعه نمایید.

 

تیم نویسندگان تب‌طرح
تیم نویسندگان تب‌طرح

مفتخریم به عنوان عضوی از تیم محتوانویسی تب‌طرح، مقالاتی جامع و حدالمقدور تألیفی را نشر دهیم. مقالات و خبرنامه‌های مرتبط با موضوعات مجموعه را با حمایت سرپرست محتوانگاران تدارک دیده و در وبلاگ تب‌طرح منتشر می‌کنیم. رسالت ما انتشار مقالات قدرتمند متناسب با فاکتورهای روز گوگل است و همواره در حال به‌روزرسانی و ارتقاء کیفیت این وبلاگ خواهیم بود...

دیدگاه ها

نه + 18 =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا