هوش مصنوعی در بورس امپراتوری خواهد کرد!

هوش مصنوعی در بورس امپراتوری خواهد کرد!

سلطه هوش مصنوعی در بورس

هوش مصنوعی در بورس سرعت و دقت بیشتری نسبت به روش ‌های دستی، لزوم حرکت در این مسیر را بیش از پیش نمایان می ‌کند. تحلیل و سیگنال گیری بورس باید تاکید کرد که هوش مصنوعی به انگیزه عدم برخورداری از احساسات تماما با منطق عمل می‌کند و همین فرمایش خود یک نکته براق و مثبت به شمار می‌رود.

افزایش دهد. استفاده صرف از هوش مصنوعی در طراحی راهبرد و یافتن استراتژی‌ های پر سود به این شیوه، ضمانت سودآور پایدار گذاشتن آن استراتژی‌ها در آینده نیست.

معایب هوش مصنوعی در بورس

هر تکنولوژی در کنار مزایایی که دارد معایبی نیز دارد. به این امر فکر کنید که در بحرانی مانند کرونا، انسان‌ها نیز غافل‌گیر شدند. بنابراین دیگر چه توقعی می‌شود از هوش مصنوعی داشت!؟!

تفاوت هوش مصنوعی با هوش انسانی همین درک درست از شرایط و توانایی تصمیم‌گیری در شرایط بحرانی و تاثیرگذار در اقتصاد جهان می باشد.
بازار بورس  درست مانند هر بازار دیگری ی سراسر نوسان، ریسک و چالش است.

پس هنوز تا رسیدن به مرحله‌ای که هوش مصنوعی بتواند بازارهای مالی جهان را فتح و یا به قول خودش امپراتوری و سلطنت اش را راه اندازی کند؛ فاصله ها داریم…!
استفاده از مدلینگ دقیق و بررسی استحکام استراتژی‌ های تولید شده، همچنان به قوت خود باقی است و نباید مورد چشم‌پوشی واقع شود.

هوش مصنوعی در بورس امپراتوری خواهد کرد!

یعنی هوش مصنوعی در طراحی استراتژی ابزاری نیست که به خودی خود بتواند استراتژی‌های مناسب برای بهره مندی بهینه از تحلیل های بازار بورس را به ما ارائه کند. بلکه این خود آدمیزاد است که با استفاده از هوش، علم و تجربیات خود، از این ابزارها (مثل  ابزارهای دیگر) برای کسب نتیجه بهتر (کاهش هدر رفت زمان و کاهش یا حذف هزینه های اضافه) بهره می گیرد.

هوش مصنوعی به زبان ساده

به زبان ساده هوش مصنوعی اسمش روشه یه هوش مصنوعی “هوشی که سعی در تقلید از ذهن پیچیده انسانی”داره!
حالا متوجه عمق موضوع شدی؟
پس معطل چی هستی سری به دوره های آموزش سرمایه گذاری و تحلیل های بازار بورس بزن تا دیر نشده سرمایه برای خودت جمع و جور کنی چشم باز کنید می بینید ۶۰ ساله هستین یک قرون ته جیبتون نیست یه نخ سیگار بگیرید. “ترک سیگار مهمتر از سلامتی، موجب افزایش سرمایه است.”

معامله الگوریتم موضوع داغ این روزهای AI یا همان هوش مصنوعی می باشد که میدان دید و توجه معامله کنندگان بازار پر حاشیه و پر سود سرمایه و بورس اوراق بهادار ایران و کل جهان را به خود معطوف کرده است.
در اصل با کمک هوش مصنوعی AI و نرم افزارهای برنامه نویسی شده توسط شرکت های طراحی سایت در تبریز به تجزیه و تحلیل سهام ها پرداخت و جهت خرید و فروش سهام از اعتماد ویژه ای برخوردار گشت.
پس تاثیر آموزش و یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در بازار بورس نیز می تواند بسیار قابل توجه و یکی از اولویت های مباحث چالش برانگیز دنیای تکنولوژی روز دنیا باشد.

هوش مصنوعی در بورس

https://tabtarh.com/web-design/office-automation-design/

چندین مشکل بزرگ در بازار بورس به چشم می خورد که دو سه مورد از آنها را از تحقیقات خود یافتیم.

حجم بالایی از داده ها، نیروی انسانی و زمان که در حداکثر خود باز هم به نصف بهینه کار کردن ربات های هوش مصنوعی در کامپیوتر و زبان ماشین نمی رسند.

کاربردهای هوش مصنوعی در مدیریت سازمانها و ارگانها:

هوش مصنوعی در سایر گرایشات و کاربردهای متعددی نیز اهمیت خود را به وضوح نشان می دهد:

صنعت، مدیریت پرسنل در بستر سازمان و ادارات وسیع و ضعف و خستگی ذهن و جسم و روح و مغز کارکنان و اعضای یک شرکت به روش هوش مصنوعی با طراحی سیستم هوشمند پورتال سازمانی ، اتوماسیون اداری و سامانه مدیریت عملکرد و بهبود کارایی پرسنل و…

مشکل اساسی در بورس یکی دیگر از مشکلات اساسی در بازار بورس حجم زیاد اطلاعات است که نیروی انسانی همیشه در تحلیل به موقع این اطلاعات دچار ضعف هستند.

هم اکنون بیش از۷۰۰ نماد در این بازار موجود است . شما بگویید چطور می توان در یک صدم ثانیه کلیه نماد ها را تحلیل و آنالیز نمائید.

آیا سریعاًمتوجه خواهید شد کدام نماد ها را باید خرید و کدام را فروخت؟

برنامه نویس هستی؟

ادعات میشه که مو لای درز کدهایی که می نویسی توسعه میدی نمیره؟
چند تا نمونه کار در حوزه بورس و بازار سرمایه داری؟
جالب است که در سراسر جهان سالانه چندین میلیون پروژه استارتاپی بلاک چین (ارز دیجیتال) و هوش مصنوعی در حوزه سرمایه گذاری و سود کلان از طریق طراحی پلتفرم های تحت وب، اپلیکیشن و سیستم عامل های متنوع ارائه می گردد.
سهم ایران از این رقم چقدر است؟
شاید یک هزارم کشورهای توسعه یافته و پیشرفته!
درسته که که هوش مصنوعی باید به جایگاهی برسد که با هوش انسانی هیچ فرقی نداشته باشد.
درست است که پیشرفت‌هایی در این مورد انجام گرفته
درسته که هوش مصنوعی هم‌چنان تحت سلطه هوش انسانی و از آن کمتر است.

اما از قابلیت، سرعت عمل و صرفه جویی توی زمان چیزیه که سرمایه گذارهای بورس و تحلیل گران بهش نیاز دارن تا همزمان با بررسی نیازی به گرفتن سیگنال از کانال های مختلف نداشته و راحت بازار بورس را تحلیل کند.

هوش مصنوعی در بورس امپراتوری خواهد کرد!

اقتصاد دانی؟

یکی از تکنیک های تحلیل کامل و جامع بازار مالی و سرمایه گذاری بورس، محاسبه عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی و یا خارجی  هستند که این دو فاکتور از مبانی علم اقتصاد کلان سرچشمه می گیرند.

در یک سال به یک تحلیلگر پول ساز و تراز اول بورس ایران تبدیل شوید و بازار بورس و معاملات اقتصادی مهم ترین اهمیت هوش مصنوعی شاید در خستگی ناپذیر بودن و احساساتی نبودن استفاده از هوش مصنوعی است.

این موضوع می تواند منجر به افزایش دقت و کاهش خطا در سرمایه گذاری های انسانی گردد.

از سوی دیگر برخلاف انسان تصمیمات احساسی نیز نخواهد گرفت. تمامی افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار بورس را دارند، بدون شک در مورد هوش مصنوعی در بورس مطالبی شنیده اند.

در دنیایی زندگی می کنیم که بسیاری از فعالیت ها به صورت الکترونیکی هستند و هوش مصنوعی کل جنبه های زندگی ما را دچار تغییرات اساسی می نماید. از این رو گذراندن دوره های آموزش هوش مصنوعی می تواند در هر زمینه ای به بشر کمک رسان باشد.

یکی از مهمترین حوزه هایی که از هوش مصنوعی می توان بهره بالایی برد، بازار بورس و معاملات اقتصادی می باشد. کل امور مالی و معاملات نیاز به تحلیل دقیق، منطقی و هوشمندانه دارند که فهم هر یک از این تحلیل ها، نیاز به هوش مصنوعی دارد.

کسب درآمد از هوش مصنوعی

کسب درآمد از هوش مصنوعی کاربرد های استفاده از هوش مصنوعی مسلماً استفاده از هوش مصنوعی در زمینه های وسیعی کاربرد دارد. زمینه های گوناگون که همگی به هوش مصنوعی نیاز دارند. افرادی که اقدام به کسب آموزش هوش مصنوعی می نمایند، در اصل می توانند با دقت بیشتری به کارهای خود را انجام دهند.

 

تیم تولید محتوای تب طرح
تیم تولید محتوای تب طرح

اعضای این تیم خالق مقالات یونیک و جامع و سئو شده هستند که با گذراندن دوره های مهارت نویسندگی، ویرایش و طراحی تصاویر و ترجمه مطالب مرتبط با موضوعات شرکت متناسب با الگوریتم های گوگل به.سرپرستی مدیریت سایت روز به روز در حال ارتقاء کیفیت این وبلاگ می باشند.

دیدگاه ها

شش − دو =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا