گروه میزبانی وب تب طرح که در زمینه ارائه خدمات هاست و سرور اختصاصی، مجازی و اشتراکی و... فعالیت گسترده ای دارد، به منظور رضایت مشتری، اعتماد سازی و ثبات بیشتر و پهنای باند نامحدود و جهت جلب رضایت مشتریانی که به هر دلیلی استفاده از سرور اشتراکی با سایرین را نمی خواهند نظیر صاحبان سایت های بزرگ، فروشگاه های اینترنتی پرمحصول، سایت هایی با ترافیک و بازدید روزانه بالا، وب سایهایی با داده های بسیار زیاد و تجزیه و تحلیل داده، سایت اشتراک گذاری ویدئو، سایت سازمان و شرکت های حساس به اسپم و امنیت داده و بک آپ حرفه ای و... سرور اختصاصی (dedicated server) در دیتاسنتر مناسب تر و به صرفه تدارک دیده است.

خدمات اختصاصی

میزبانی اختصاصی مشترکین خاص...

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

میزبانی وب تب طرح همواره با نیروهایی متخصص توسعه وب 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.

امنیت و پایداری داده

امنیت و پایداری داده

با سرویس های اختصاصی هاست و سرور شما بدون هیچ مشکلی می توانید در دنیای وب به ارائه خدمات و کسب درآمد بپردازید.

مشاوره کاملاً رایگان

مشاوره کاملاً رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان از تیم تب طرح در خصوص خرید سرور اختصاصی با شماره تلفن 04135566346 تماس حاصل فرمائید.

پلن ها

رم
CPU
فضای دیسک
پهنای باند
پورت اتصال
دیتاسنتر زیرساخت
ترافیک نامحدود
هارد دیسک NVMe
کانفیگ رایگان
فعال سازی آنی
قیمت ماهانه
قیمت سه ماهه
قیمت شیش ماهه
قیمت یک ساله
خرید

سوالات متداول

سوالات متداول کاربران

سرورهای اختصاصی مهم‌ترین ، قوی ترین، امن ترین و پر سرعت ترین سطح هاستینگ دنیا به حساب می آیند.  اینترنت پرسرعت (بدون قطعی شبکه)، آدرس‌های IP اختصاصی، کنترل 24 ساعته توسط سرور منیجرها در دیتاسنتر های بسیار مجهز و امن و...
کمبود منابع بر روی سرور اختصاصی مفهومی ندارد و امکان ارتقای منایع وجود داشته.
کاربر در انتخاب کنترل پنل، نرم‌ افزارها و نوع استفاده از منابع، محدودیتی ندارد.


سرور اختصاصی (dedicated server) ، یک سرور فیزیکی (کامپیوتر) با تجهیزات سخت ‌افزاری که به شکل انحصاری در اختیار کاربر قرار دارد.
کاربر در این سرور، به کلیه ی‌ منابع سرور فیزیکی اعم از منابع پردازشی، کارت‌ شبکه، فضای دیسک و... دسترسی تمام و کمال دارد.
 

سرور اختصاصی منابع خیلی بالاتر و بالطبع قیمت بالاتری هم نسبت به سرور مجازی دارد، هیچ اشتراکی در هیچ منبعی با هیچ ماشینی ندارد و کاملا مستقل می باشد در صورتی که سرور مجازی در بعضی منابع مانند کارت شبکه، برق و ...با ماشینهای دیگر مشترک است. در سرور اختصاصی امکان نصب تمامی ورژن های سیستم عامل های دلخواه‌ وجود دارد در صورتی که نصب سیستم عامل بر روی سرور مجازی وابسته به سرور میزبان و Image های آن می باشد!
 

اصولا برای مدیران سایت های شرکت های بزرگ و سازمانی، سایتهای دارای حجم بالای داده همراه تجزیه تحلیل داده ها، وبسایت های اشتراک ویدئو و در کل هر مدیر سایتی که کارکرد بی ‌دغدغه در یک محیط کاملاً شخصی و مستقل با امنیت بالا، برایش اولویت دارد، سرور اختصاصی گزینه مناسب و به صرفه ای محسوب می شود.

هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و نمی شود این دو را مقایسه کرد. تعیین موقعیت جغرافیایی دیتاسنتر برای سرور اختصاصی بسیار مهم است. این که سرور اختصاصی در ایران باشد یا خارج از ایران کاملا به نیاز پروژه و شرایط استفاده شما بستگی دارد. در کل برای سایت هایی که کاربران آن عمدتاً در ایران هستند، سرور اختصاصی ایران و در غیر این صورت سرور اختصاصی خارج تهیه می گردد. مهم ترین ویژگی های مثبت "سرور اختصاصی ایران" سرعت بالا ، هزینه کمتر، امنیت بیشتر، پایداری و کیفیت ارتباط بهتر، هزینه پایین ارتباط برای کاربران (رضایت بیشتر کاربران داخلی) تنها عیب این سرور : مشکل در اتصال به برخی سایت ها (به سبب Iran Access بودن) می باشد. هزینه ترافیک اینترنت در دیتاسنتر های خارج کمتر از ایران بوده و این شرایط تنها برای دسترسی کاربر به سرور در خارج از کشور مناسب می باشد. در غیر این صورت "هزینه اینترنت بین الملل" و بیشتر برای کاربر محاسبه می شود. در کل برای سایت هایی که کاربران آن عمدتاً در ایران هستند، سرور اختصاصی ایران و در غیر این صورت سرور اختصاصی خارج تهیه می گردد...

این اصطلاح به شبکه داخلی مخابرات ایران گفته می شود. وقتی سرور شما Iran Access باشد، سرعت شبکه بالا ، امنیت بالا و هزینه پایینی دارید و مشکلاتی مانند قطعی و مشکلات اینترنت جهانی و حمله های شبکه و هکری خارج از ایران بر روی سرور شما تاثیری نخواهد داشت. تعیین موقعیت جغرافیایی دیتاسنتر برای سرور اختصاصی بسیار مهم است. این که سرور اختصاصی در ایران باشد یا خارج از ایران کاملا به نیاز پروژه و شرایط استفاده شما بستگی دارد. در کل برای سایت هایی که کاربران آن عمدتاً در ایران هستند، سرور اختصاصی ایران و در غیر این صورت سرور اختصاصی خارج تهیه می گردد. مهم ترین ویژگی های مثبت "سرور اختصاصی ایران"  سرعت بالا ، هزینه کمتر، امنیت بیشتر، پایداری و کیفیت ارتباط بهتر، هزینه پایین ارتباط برای کاربران (رضایت بیشتر کاربران داخلی) تنها عیب این سرور : مشکل در اتصال به برخی سایت ها (به سبب Iran Access بودن) می باشد. هزینه ترافیک اینترنت در دیتاسنتر های خارج کمتر از ایران بوده و این شرایط تنها برای دسترسی کاربر به سرور در خارج از کشور مناسب می باشد. در غیر این صورت "هزینه اینترنت بین الملل" و بیشتر برای کاربر محاسبه می شود.

ترافیک هایی که از برنامه های کرک شده یا غیر قانونی تولید شوند، ترافیک وارز، نام دارند. برخی از دیتاسنتر ها اجازه عبور این ترافیک ها را صادر می کنند. دیتاسنتر ها از استاندارد ها و قوانین خاصی پیروی می کنند و اگر با ترافیک غیر معمول مواجه شوند، سرویس مربوطه را قطع می کنند. دیتا سنتر ها در صورت مواجه با این ترافیک ها سرویس مربوطه را قطع می کنند؛ اما در مقابل برخی دیتاسنتر ها حساسیت کمتری نسبت به این موضوع دارند یا اینکه کاری با این گونه ترافیک ها ندارند... پس دقت داشته باشید که از چه " نرم افزارها و سیستم عاملی" قرار است استفاده کنید. هنگام انتخاب دیتاسنتر به " پشتیبانی از ترافیک وارز Warez " توجه کنید.