جدیدترین تکنیک‌های لوکال سئو

جدیدترین تکنیک‌های لوکال سئو

لوکال سئو ، سئو محلی (Local SEO) موجب افزایش فروش و مشتریان کسب و کارهای آنلاین به شکل محلی و بومی می‌گردد.
تکنیک یا روش های لوکال سئو را در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد. هر نوع از کسب و کارهای آنلاین و وب سایت های فروشگاهی ، خدماتی، آموزشی، پزشکی و هر سایت دیگری جهت کسب موفقیت باید برنامه ریزی داشته باشد و فعالیت هایی را در این برنامه‌ریزی انجام دهد شناخت و یافتن مشتری از جمله مهمترین گام های برنامه ریزی کسب و کارهای آنلاین در کل جواب ع کشور می باشد.
بنابراین تلاش می شود تا با تکیه بر تکنیک های سئو محلی یا تبلیغات محلی و تبلیغات در جامعه آماری مورد نظر کسب و کار را قدرتمندتر شروع کرده و پیش ببرند در این مقاله در خصوص لوکال سئو و تکنیک های انجام آن صحبت می کنیم.

 لوکال سئو در تبریز

در حال‌حاضر لوکال سئو یک روش کارآمد و موثر جهت رشد مشاغل آنلاین به صورت محلی هست.
مثلاً رستوران کافی شاپ مرکز خرید هتل مسافرخانه سالن جشن عروسی و سایر موارد در واقع با استفاده از تکنیک های لوکال سئو می توانید خدمات و محصولات کسب و کار را به شکل بومی و در جامعه آماری تبلیغ کرده و هدفمندتر فعالیت‌های تان را پیش ببرید.

فرضاً شما یک تالار عروسی بزرگ یا یک هتل در تهران دارید و یا یک رستوران جامعه آماری یا مشتریان مدنظر کسب و کار شما در شهر تهران هستند و شما هدفتان این است که وقتی به دنبال تالار عروسی در تهران در صفحه گوگل باشند نتیجه اول گوگل سایت شما باشد.
در اینجا می توانید به سادگی و با استفاده از تکنیک های لوکال سئو سایت خود را به رتبه یک گوگل آورده و شانس دیده شدن و کلیک بازدید سایت خود را افزایش دهید .

کاربران از جستجوهای محلی برای پیدا کردن خدمات محصولات و کالاهای مدنظرشان استفاده نموده و تلاش می‌کنند تا عبارت های جستجوی خود را محدود کنند. پس خیلی مهم است که سایت شما در صفحه اول این نوع جستجو ها قرار گرفته باشد.

در واقع لوکال سئو همان کلمات کلیدی مربوط به شهر کشور منطقه خیابان و اماکن دیگر هستند که یک محدوده جغرافیایی را شکل می‌دهند.
فرضاً اگر فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر داشته باشید خرید لوازم التحریر در تهران مرکز خرید نوشت افزار اصفهان ، فروشگاه آنلاین خودکار فانتزی در تبریز و غیره می‌تواند از جمله عبارت های مربوط به استراتژی های لوکاس او باشد.

 اهمیت لوکال سئو (سئو محلی یا Local SEO)

چیزی حدود ۴۰ الی ۶۴ درصد از مشتریان و کاربران از لوکال سئو جستجوی محلی در گوگل مرورگرها و موتورهای جستجو جهت یافتن نیاز خود در اینترنت استفاده می‌کنند.

نرخ تبدیل مخاطب به مشتری  لوکال سئو و به عبارتی بازگشت سرمایه سریع و بسیار بیشتر است تکنیک های لوکال سئو یا سئو محلی عضو ساده ترند و بیشتر روی دیجیتال مارکتینگ تاکید دارند.
لوکال سئو بسیار هدفمند گستره وسیعی از اهداف را تحت پوشش قرار می‌دهد.
بسیاری از خدماتی که برای سئوی محلی سایت در گوگل در نظر گرفته می‌شود رایگان هستند.
تقریباً کلیه کسب و کارها در بستر اینترنت انجام می گیرند و کمتر کسی برای پیدا کردن محصول یا خدمات در نزدیکی محل زندگی یا سکونت خود به لیست آگهی های کاغذی توجه می‌کند.

جدیدترین تکنیک‌های لوکال سئو

تکنیک های سئو محلی

قبل از اینکه بخواهیم تکنیک های لوکال سئو را بررسی کنیم باید بدانیم که محلی هیچ تفاوتی با سئو اصلی سایت ندارد. شما پیش از هر چیز باید ساختار وب سایت خود را از دید سئو و طراحی بر روی اصول یا تجربه کاربری و همچنین رسپانسیو سازی بررسی نمایید و سپس به فکر بهینه‌سازی لوکال روی سایت خود باشید.
در اصل در این نوع تکنیک شما تنها موضوعاتی را مد نظر می‌گیرید و رعایت می‌کنید که موجب شود سایت شما در جستجوی عباراتی به کاربران اینترنت به صورت موقعیت جغرافیایی امکان نمایش سایت را بدهد.

 بهینه سازی متاتگ ها

عنوان توضیحات متا دیسکریپشن و چگالی کلمات کلیدی در متن نخستین کاری که باید انجام دهید بهینه سازی متن تکه های ضروری سایت خود می باشد یکی از متکای ضروری متا دیسکریپشن و یکی تگ های عنوان h1 و h3 ، h2  استفاده از کلمات کلیدی خاص می باشد سعی داشته باشید تا عبارات کلیدی که کاربران امکان دارد در جستجوی محلی کسب و کار شما مورد استفاده قرار دهند.
مثلا بهترین قنادی در غرب تهران یا ارزانترین فروشگاه لوازم تحریر در مشهد، نمایندگی رسمی برند آبسال در خوزستان و غیره…
در واقع سعی کنید از کلمات کلیدی جغرافیای در متن و عنوان خود حتما استفاده نمایید. همچنین سعی داشته باشید چگالی کلمات کلیدی مورد نظر لوکال سئو را نیز در متن خود رعایت کنید.

شبکه های اجتماعی

سوشال مدیاها پلتفرم های مهمی هستند که در فروش محصول و ارائه خدمات شما به شکل معرفی برند بسیار تاثیرگذار است در بیشتر این شبکه‌های اجتماعی نقشه و محل موقعیت کنونی یک کسب و کار خود را با استفاده از هشتگ های مناسب می‌توان به کاربران جستجو کننده بومی این امکان را بدهد تا شما را بهتر و ساده تر پیدا کنند.
همچنین میتوانند کامنت های خود را در مورد کالا و خدمات آن بیان کرده و و این موضوع باعث می‌شود تا لوکال سئو سایت شما بهبود یابد مهمترین سوشال مدیا ها گوگل پلاس می باشند.

تیم نویسندگان تب‌طرح
تیم نویسندگان تب‌طرح

مفتخریم به عنوان عضوی از تیم محتوانویسی تب‌طرح، مقالاتی جامع و حدالمقدور تألیفی را نشر دهیم. مقالات و خبرنامه‌های مرتبط با موضوعات مجموعه را با حمایت سرپرست محتوانگاران تدارک دیده و در وبلاگ تب‌طرح منتشر می‌کنیم. رسالت ما انتشار مقالات قدرتمند متناسب با فاکتورهای روز گوگل است و همواره در حال به‌روزرسانی و ارتقاء کیفیت این وبلاگ خواهیم بود...

دیدگاه ها

6 − شش =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا