ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام بهتربن روش برای دیجیتال و اینستاگرام مارکتینگ در همه کسب و کارها می باشد. با ایجاد ویدئو، فیلم و آگهی تبلیغاتی برای تلویزیون یا اینستاگرام مخاطبان بالایی جذب می شود. برای بیشتر کسب و کارها ساخت تیزر تبلیغاتی نسبت به دیگر روش‌های جذب مشتری اولویت پیدا کرده است. یکی از دلایل این موضوع، باز بودن نامحدود دست به منظور تولید محتوا باکیفیت و ناب برای رساندن منظور خود به کاربران محسوب می‌شود. در مقایسه با تصویر و مخصوصا متن، تیزر تبلیغاتی قدرت بسیار بیشتری برای انتقال محتوا دارد. با استفاده از چند ترفند و ادغام آن‌ها با خلاقیت، یک فیلم و ویدئوی تیزر رئال یا طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی جذاب برای انتشار در تلویزیون یا اینستاگرام خواهید ساخت.

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی روشی موثر در عرضه آگهی های تبلیغ خدمات، برند و محصولات کسب و کارها به حساب آمده و تبلیغاتی را که به معرفی و بازاریابی و جذب مشتری و افزایش میزان درآمد و فروش و سوددهی می انجامد را به شیوه ای خلاقانه و منحصر به فرد و جذاب به مخاطب نمایش می دهد. یک تیزر حرفه‌ای، مستقیماً محصول، خدمات و یا برند را نمایش نمی‌دهد بلکه با نمایش ارزش‌ها ، اهداف و داستان برند ؛ ارتقاء جایگاه آن را در میان رقبا را سبب می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی یعنی….

اگه بتونی تو مدت کمتر از ۶۰ ثانیه مخاطب رو جذب کالا و خدماتت کنی، شک نکن بَرنده شدن بِرندت حتمیه.

ویدئو یا انیمیشن، موشن گرافی و هر تیزر دیگری که در عرض ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه بتواند مخاطب را به بهترین شکل ممکن غلغلک دهد تا در مورد برند و کسب و کار شما بیشتر بداند و خرید کند، موفق تر از تیزر تبلیغاتی روتین و خشک و تکراری خواهد بود.
البته در کل باید اطلاعات جامعی از میزان رقبا، محل انتشار تیزر و افرادی که ممکن است آن را ببینند را کاملاً وارسی نمائید.
محصولات خود را به شیک ترین روش ممکن به رخ مشتری بکش تا سرمایه تبلیغات برگرده به حسابت و سود مازاد بر درآمد هم کسب کن!

اعضای تیم ساخت تیزر

برخی از صاحبان مشاغل گوناگون غالباً دوست ندارند و حتی معتقد به این نیسند که با هزینه کردن تبلیغات برند خود می توانند بخش بزرگی از جمعیت کشور و منطقه فعالیت خود را تحت تاثیر عمیق و بدون بازگشت قرار دهند. تیزر قدرتی نمادین و معروف دارد که با استفاده از رنگ، طرح و المان های خوش رنگ و لعاب و جذاب می تواند مشتریان را به سمت صاحب اثر و یا مدیر فروش و راس نقطه مد نظر وصل کند. اعضای تیم ساخت تیزر در آژانس و کانون های تبلیغاتی شامل :

 • نویسنده
 • نریتور
 • گرافیست
 • کارگردان
 • صدا بردار
 • نور پرداز
 • فیلم ‌بردار
 • تدوین گر

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

طراحی، انتشار و اشتراک گذاری تیزر تبلیغاتی در شبکه های اجتناعی مثل فیسبوک، پینترست، گوگل پلاس، اینستاگرام، آپارات یکی از بهترین راه های معرفی محصول و خدمات می باشد. با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، با کیفیت و محتوای ویدئویی مناسب می توانید گام مهمی در جذب مشتریان خود بردارید. در واقع چیزی که بیننده در تیزر تبلیغاتی یک محصول میبیند مطمئناً تاثیر بسیاری در روند انتخاب او خواهد گذاشت. چه بسا محصولات و خدمات کمی نیستند که با اینکه از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار نبوده اند ولی با توجه به تبلیغات هدفمند و اصولی توانسته اند جای خود را در میان مردم باز کنند.

مزایای تیزر تبلیغاتی :

 • بازی با احساسات مخاطب
 • برانگیخته کردن حس نیاز به خرید محصول یا خدمات
 • درگیری ذهن مخاطب
 • متقاعد سازی مخاطب به خرید
 • ترغیب بیننده به کسب اطلاعات بیشتر از شما
 • برندینگ و معروفیت کسب و کار در منطقه جغرافیایی گسترده تر

 

تیزر تبلیغاتی لوگو

لوگوموشن نوعی از موشن گرافی است که در آن از لوگو به شکل مزین و باشکوه رونمایی می گردد. طراحان خلاق و حاذق در این حوزه تخصص بالایی دارند، مداوم در حال ساخت، طراحی، افکت دهی و استفاده از ابزار، سایت، نرم افزار و اپلیکیشن های متعدد و متنوع حوزه گرافیک موشن برای مطرح سازی برند مشاغل گوناگون از طریق نمایش لوگو یا آرم تجاری در قالب تیزر لوگوموشن هستند.

ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک

مشاورین املاک گاهی نیاز به تبلیغاتی متفاوت دارند. چون در بازار که می دانید رقابت بسیار وجود دارد متفاوت بودن خو را باید نشان دهیم.با ساختن تیزر مشاور املاک موشن گرافی برای دفتر ها املاک ها و بنگاه ها برای هر کدام از آنها فراهم کرده تا به طور متفاوت خود را به کلیه مردم که قصد فروش، رهن و اجاره دارند معرفی کنند.

نریتور تیزر تبلیغاتی استخدام نکن….
جذاب ترین گوینده های صدا مخملی به همراه نویسندگی کپی رایتینگ سناریو و فیلمنامه تیزر به شکل خلاق را با گروه تبلیغاتی تب طرح تجربه کن.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه

شما اگر تبلیغاتی نکنید جلب توجه مردم قرار نمی گیرید. باید با استفاده از ایده ها و خیال چیز های زیبا و جذاب خلق کنید. یک تیزر خوب باید توجه مردم را جذب کند و منطبق بر خواسته های و نیازهای مصرف کننده باشد.هر چقدر آگهی شما زیبا باشد ولی چیزی برای گفتن نداشته باشید خریداری نخواهید داشت. برای خلق یک آگهی تبلیغاتی تاثیر گذار دو مسئله وجود دارد، اولین مسئله مشتری است که فقط با گفتن حرف راست و درست حل خواهد شد ،و دومین موضوع مطرح کردن آن حرف درست ، به شکلی جذاب و مناسب است.

خلاقیت در تیزرهای تبلیغاتی، مسئله های ذکر شده را حل می کند و موجب می شود تیزر تبلیغاتی، در جلب نظر مخاطب به موفقیت دست می یابد. در تیزرهای تبلیغاتی، باید یک تصویر، معادل هزار کلمه تاثیرگذار باشد. این یعنی اینکه زبان تصویر می تواند تاثیر گذاری بلند مدت در ذهن مخاطب داشته باشد که این امر با یک فکر خلاق و یک ذهن خلاق شکل می‌گیرد .

تیزر تبلیغاتی شرکت ها

در جامعه امروز یکی از مهمترین فاکتورها برای موفقیت یک تبلیغ است، سازندگان تیزر های تبلیغاتی در حال حرکت به سوی روش های بسیار خلاقانه تر برای ساخت ویدیو های تبلیغاتی هستند. یک تیزر تبلیغاتی مناسب راهی بسیار قدرتمند و ضروری برای ایجاد ارتباطی دو طرفه میان مشتریان و صاحبان صنایع و شرکت ها است. ساخت چنین ویدیوهایی امروزه می تواند فرم های متفاوت و مختلفی داشته باشد.

نریتور تیزر تبلیغاتی و جذاب ترین گوینده های صدا مخملی به همراه نویسندگی کپی رایتینگ سناریو و فیلمنامه تیزر در تب طرح

تیزر تبلیغاتی شرکت ساختمانی

ساخت تیزر مجتمع مسکونی گروه ساختمانی سروستان با هدف معرفی ساختمان و گروه ساختمانی سروستان. اگر شما هم یک شرکت معماری و یا پیمانکاری هستید می توانید برای تهیه نمونه کارهای خود اقدام به تولید تیزر برای معرفی پروژه های انجام داده خود کنید. امروزه فروش ساختمان ها و مجتمع های لوکس کاری است که فقط با سپردن به املاک امکان پذیر نیست. ساخت تیزر برای معرفی مجموعه و ساختمان می تواند راهکاری مفید و عالی برای معرفی ساختمان برای فروش باشد که در ادامه می تواند به عنوان رزومه شغلی شما به صورت تصویری باقی بماند.

کاربردهای تیزر 

 • به کار بردن در وب سایت شرکت
 • پخش تیزر در رسانه های جمعی مثل تلویزیون و رادیو و …
 • نمایش تیزر در نمایشگاه ها
 • پخش در فیلم های آموزشی
 • استفاده آگهی در کنفرانس ها و سمینارها
 • نمایش به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
 • نمایش تیزر تبلیغاتی در سالن های انتظار و استراحت سازمان
 • استفاده در مابین فیلم ها و سریال های خانگی
 • نمایش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
 • بکار بردن در هتل ها و تالارها
 • استفاده در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
 • نمایش در شبکه های اجتماعی
 • به کاربردن در وب سایت های اشتراک گذاری فیلم

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

تیزرهای موشن گرافیک تکنیکی جدید برای  معرفی و پرزنتیشن خدمات یا محصولات شما می باشد. در ابتدای بر اساس هدف از ساخت تیزر که ارائه می دهید با توجه به خدمات یا محصولات شما توسط تیم ایده پردازی سناریو ارائه می شود و تیم طراحی با توجه به سناریو ارائه شده از قالب های گرافیک جذاب استفاده می کند.

با در هم آمیختن آنها شکل زیبایی از نظر بصری به ویدئو می دهد و در انتها با توجه به خواست شما از موسیقی و گوینده یا نریتور استفاده می نماییم تا ویدئویی جالب برای معرفی هر چه بیشتر کسب و کارتان در فضای دیجیتال و مجازی داشته باشید.

موشن گرافیک برای تیزر تبلیغاتی در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است. در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی را دارید موشن گرافیک این انتخاب خوب برای شما می باشد.

بهترین شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

کلیه شرکت ها برا کسب و کار خود نیاز به تیزر تبلیغاتی دارند که هم نام شرکت های خودشان معرفی کنند و هم مشتری بیشتری جذب کنند. همانطور که در بالا گفته شد تیزر بهترین روش در کلیه زمینه ها موثر می باشد. خدمات طراحی گرافیک در اردبیل و ارومیه با تعرفه های مناسب تماس بگیرید : ۰۹۱۴۵۹۸۵۶۴۲ . موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات و برند خود می تواند مورد توجه مخاطبان خود قرار بگیرد. ساخت تیزر موشن گرافیک حرفه ای برای نمایش محصول و برند به صورت انیمیشن و جذاب ساخته می شود که می تواند مخاطبان را جذب کند.

تیزر تبلیغاتی آموزشگاه زبان

آموزشگاه ها، مدارس و موسسات آموزشی نیز برای ارائه ی بهتر ویژگی ها و مزیت های رقابتی خود نیازمند استفاده ی موثری از تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوهای تبلیغاتی هستند، برای هر آموزشگاه و موسسه، ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی وجود دارد که به دلیل نبود تبلیغات کافی در این زمینه، در اغلب موارد نادیده گرفته شده و یا از دید عموم کنار می روند.

تبلیغات ویدئویی هر آموزشگاه یا موسسه ی آموزشی خود می تواند به بهترین وجه خدمات یا ویژگی های آن موسسه را به مخاطبان معرفی نموده و موجب جذب فراگیران بیشتری شود. شما در هر موقعیت و با هر ویژگی منحصر به فردی که هستید، می بایست خود را به مخاطبانتان معرفی کنید. بدون شناخت کافی از شما، هیچ مشتری ای تمایلی به استفاده از خدمات شما نخواهد داشت. شما می توانید با یک تیزر جذاب و کوتاه متمایزترین ویژگی های مدرسه یا آموزشگاه خود را، اعم از کادر آموزشی، موفقیت های گذشته و … را به والدین دانش آموزان معرفی کنید. ناگفته پیداست این عملکرد جزء یکی از مزیت های ویژه ی مدرسه یا آموزشگاه شما به حساب می آید.

 

 

تیم تولید محتوای تب طرح
تیم تولید محتوای تب طرح

اعضای این تیم خالق مقالات یونیک و جامع و سئو شده هستند که با گذراندن دوره های مهارت نویسندگی، ویرایش و طراحی تصاویر و ترجمه مطالب مرتبط با موضوعات شرکت متناسب با الگوریتم های گوگل به.سرپرستی مدیریت سایت روز به روز در حال ارتقاء کیفیت این وبلاگ می باشند.

دیدگاه ها

یک + یازده =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا