با سفارش طراحی لوگو حرفه ای در تبریز از یادها نروید!

با سفارش طراحی لوگو حرفه ای در تبریز از یادها نروید!

طراحی لوگو حرفه‌ ای یکی از نیاز‌های اصلی هر صنعت و تجارتی در هر حوزه‌ای دارا بودن تناسب و تعادل چینش ظریف و خاص اِلمان‌ها و عناصر گرافیکی و بصری از جمله لوگوی جذاب و منحصر به فرد می‌باشد.
لوگویی که به دست طراح خلاق، حرفه‌ای و با تجربه و آگاه در زمینه برندینگ و دیجیتال مارکتینگ ساخته شود کمی هزینه بر و صد البته زمان بر خواهد بود.
مشتریِ امروزی تمام بیزینس‌ها در کل دنیا وقت و حوصله‌ی دیدن نماد تجاری نامفهوم و بی‌ربط ما را ندارد.
مخاطب هدف کلیه مشاغل جهان، در پی دریافت حس رضایت و درگیری ذهنی و عاطفی با کالا و خدمات شما می‌گردد.

در بازار داغ رقابت تبلیغات بصری؛ سوگُلی کاربران «برند» خود شوید!

طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

بی شک با تلفیق طرح، نقش و رنگ‌های شیک، مدرن و خلاقانه به یادماندنی و خاص خواهید بود و جایگاه برتر هویت‌سازی دیداری ایران را بگیرید.
طراحان امور تبلیغاتی گرافیکی این مرکز با اطلاع از سلیقه مخاطبین هدف و شناخت دقیق رقبا، پس از اتود لوگو بر روی برگه و تست و فیلتر چند باره توسط نرم‌افزار‌های معتبر و آپدیت، مراحل طراحی اولیه لوگوی مشتریان را در حضور شخص کارفرما تحلیل و بررسی می‌کنند.
با استفاده از تکنیک‌های بروز موکاپ و لوگوموشن به تست و در صورت نیاز اعمال تغییرات نهایی پروژه را تقدیم می‌نماید.

طراحی لوگو حرفه ای را به طراحان خلاق تبریزی بسپارید…

طی سال‌های گذشته و توسط بعضی از اساتید دانشکده‌های هنری در ایران سعی گردیده به جای واژه آرم که یک اصطلاح بیگانه بود از واژه نشانه انجام شود.
اما اکنون واژه‌ی نشانه دامنه بسیار وسیع‌تر و گسترده‌تر از بحث گرافیک را در بر می‌گیرد.
پس بهتر است از همان واژه آرم که امروز نیز زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده نمود.

طراحی آرم یکی از مهم‌ترین شاخه‌های رشته گرافیک محسوب می‌گردد و معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هرگونه فعالیت می‌باشد.
دسته‌ای از کارت‌های ویزیت که در آن‌ها آرم حرف اول را می‌زند یعنی به نوعی تاکید بر روی عناصر است.

دونالد آندرسون در کتاب عناصر طرح ، بیان می کند که تکنیک گاهی اساسی ترین عامل در ساده نمودن جزئیات یک شکل بغرنج و تبدیل آن به یک آرم هنری و قابل درک است.

به همین دلیل باید دارای قابلیت‌های فراوانی باشد، در اصل یک آرم در حکم امضاء و مهر شخص مورد نظر است. ب
ه اعتقاد پیرس هم لوگو آن چیزی است که تحت مناسبات یا عناوین مختلف، جای چیز دیگری را در ذهن می‌گیرد.

 

با سفارش طراحی لوگو حرفه ای در تبریز از یادها نروید!

تاریخچه طراحی لوگو حرفه ای

در طول تاریخ از نماد که نوعی علامت واحد هویت بصری است، به عنوان ابزاری برای ایجاد ارتباط استفاده شده است.
انسان پیش از تاریخ با خراش دادن و ایجاد نقش بر دیوار غار‌های التامیرا در اسپانیا و لاسکو در فرانسه تلاش داشته تا از این طریق به دیگران اعلان خطر یا آگاهی دهد و یا پیام‌های دیگری را انتقال دهد. باستان‌شناسان لوازم و ابزار‌هایی را از یونان باستان یافته اند که بر آن‌ها نقوش و نماد‌ها و احساس نماد‌ها نیز همچون شکل حروف و رنگ می‌تواند واکنش‌های حسی خاصی را در برانگیزد.

لوگو در قرن وسطی

در قرون وسطائی بازرگانان و صنعتگران برای مشخص کردن کالا‌ها یا محصولاتشان از علائم و نماد‌های خاصی استفاده می‌کردند که معرف آن‌ها بود.
چاپگران اواخر سده نوزدهم میلادی نیز که به مهارت‌ها و استادی خود مفتخر بودند بر روی تمامی چاپ نقش‌های خود نماد‌هایی را به صورت حرف، نشانه یا امضاء چاپ می‌کردند. آغاز سده بیستم نیز گاوچرانان آمریکائی برای مشخص کردن مالکیت دام‌های خود از علائم انحصاری استفاده می‌کردند.

با یک طرح منحصربفرد تازه از تنور دراومده موافقی؟! طراح لوگو در تبریز به شدت چیره دست بوده و به همین دلیل آرم برندها را داغ تحویل مشتری می دهند.

آخرین باری که تحت تأثیر کلاس بالای کاری و جلوه باشکوه یک فروشگاه یا شرکت قرار گرفته بودید یادتان می‌آید؟ تم فروشگاه یا شرکت چه رنگی بود؟ سر در مغازه چطور؟
یقیناً یک خصوصیت بصری خاص و زیبا در طراحی‌های برند بوده و چشم را گرفته که موجب شده تا مدت‌ها فراموشش نکنید. هویت کسب و کار و حرفه‌ای که در آن فعالیت دارید را مجدد و این بار با چشم یک خریدار و مشتری برانداز کنید. مردم چرا باید از شما خرید کنند؟ وجه تمایز یا نقطه قوت شما نسبت به رقبای خود در چیست؟

طراحی لوگو حرفه ای

اهمیت طراحی Logo

خلق هنرمندانه و حرفه‌ای یک لوگو برای هویت بخشی دائمی و برندسازی، مطرح‌سازی نام و آرم تجاری هر کسب و کار آنلاینی چه سایت شرکتی باشد چه سایت فروشگاهی و چه سایر وب سایت‌ها و سازمان‌ها در حال حاضر مهم‌ترین و اولین گام تأمین نیاز‌های اساسی هر مجموعه صنعتی، تجاری، خدماتی، تولیدی و. . . می‌باشد.

برای طراحی تصویر شناسنامه و هویت بیزینس، سایت و کسب و کار اینترنتی خود، انتخابی مخاطب پسند و مناسب داشته باشید و موفقیت نهایی شغلی خود را تضمین کنید.

طراحی لوگو حرفه ای و بازاریابی

طراحی لوگو حرفه‌ای؛ تنها یک بخش کوچک از فرایند برندینگ و بازاریابی مدرن محسوب می‌شود. با تکنیک‌های مختلف و توسط طراحان‌ایده پرداز متعددی در کل جهان انجام می‌شود.
با هم به بررسی انواع لوگو، آرم یا همان نشان تجاری که هویت اصلی هر کسب و کار را تشکیل می‌دهد؛ می‌پردازیم.
از مهم‌ترین امور ابتدائی طراحی سایت ساخت یک آرم زیبا و جذاب و مرتبط با زمینه فعالیت شما می‌باشد.

لوگو و برندینگ مشاغل

لوگو در برند‌سازی بهتر کسب و کار‌ها نقش حیاتی ایفا می‌کند. این خطوط و اشکال هستند که یک طرح خوب را می‌سازند و هیچ تفاوتی ندارد که این طرح یک سیب گاز‌زده باشد، سه نوار موازی یا چهار حلقه به هم پیوسته و یا هرچیز دیگری!
وقتی که لوگوی مناسبی هم راستا با محصولی منحصر به فرد عرضه گردد مثل کوکاکولا و مرسدس بنز، آدیداس برای مدتی بسیار زیاد مطرح بوده و به عنوان دارایی ارزشمند برای یک کمپانی شناخته خواهد شد. همه‌گیری یک لوگو و موفقیت بین المللی آن در عرصه تجارت آنلاین نیز بسیار موثر می‌باشد.

ارتباط برندسازی با طراحی لوگو

کسب و کارهای آنلاین همواره می توانند برای معرفی خود از لوگو موشن ، ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام و… در شبکه‌های اجتماعی نظیر یوتیوب، توییتر، فیسبوک، پینترست و… استفاده نمایند.
علاوه بر ماهیت و اصالت یا همه‌گیری و مطرح شدن این نوع از برند‌سازی یک لوگو می‌تواند فرصت رسیدن به وضعیت و جایگه بالایی را به سایت، پیج تجاری اینستاگرام، کانال تلگرام فروشگاهی یا سازمانی و شخصی ببخشد.

اصول طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

کیفیت یک لوگو بسیار حیاتی‌تر است و استفاده اصولی و استراتژیک از عناصر، حروف، اعداد، المان‌ها و گردیانت و رنگ‌بندی‌های متفاوت و به صورت خلاقانه و هنرمندانه می‌تواند پروژه طراحی لوگوی یک طراح یا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرافیکی را تحت تاثیر قرار داده و به عنوان رزومه‌ای منحصر بفرد برای موارد زیر ثبت می‌شود.

یک شرکت خدمات طراحی گرافیک موفق قطعاً دارای نمونه طراحی لوگو تجاری در صدر رزومه کاری خود می‌باشد.
این نمونه کار‌ها توسط آژانس تبلیغاتی، کانون‌های تبلیغاتی و طراحان فلوئنسری (دور کاری و پروژه‌ای) به مشتریان و کارفرمایان عرضه می‌شوند و مشتریان بر حسب سلیقه خود تیم یا فرد طراح گرافیک را بر می گزیند.

انجام امور اساسی

از مزایا و جذابیت‌های اصلی خدمات ارائه شده به واسطه شرکت و طراحان گرافیک در اجرای هر پروژه جدید می‌تواند همین آموختن مهارت‌های جدید باشد که طی انجام پروسه طراحی موارد زیر بدست می‌آورید.
غالباً مشتریان طراحی لوگو تجاری برای خود یا همکاران و آشنایان خود به سراغ موارد دیگری نیز می‌باشند و از این رو تسلط در حوزه طراحی‌های برندینگ و تبلیغاتی متنوع می‌تواند مشتریان و در نتیجه سود بسیار بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

اتود اولیه جادوی طراحی لوگو حرفه ای

قطعاً بسیاری از شما در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و به خصوص در صفحات طراحی گرافیکی اتود‌های لوگو و لوگوتایپ را به دفعات دیده‌اید. از این طریق می‌توان به صورت‌ایده پردازانه‌تر عمل کرد و طرح خلاقانه‌تری را روی برگه و به صورت دستی پیاده‌سازی نمود.
با این روش می‌توان در هر لحظه از شبانه روز که‌ایده‌ای مثل یک جرقه به ذهنتان می‌رسد روی کاغذ  ثبت کرد و یادآوری این اتود برای خلق یک لوگوی جدید و خارق العاده کمکتان می‌کند. مطمئناً بعد از دسترسی یافتن به سیستم و ابزار‌های طراحی دیجیتالی آن را بر روی سیستم و نرم‌افزار ایلاستریتور، فتوشاپ و… اعمال نمود.

خصوصیات طراحی لوگوی اختصاصی

فونت نوشتاری شکیل و خاص برای یک کسب و کار تخصصی مانند فروشگاه اینترنتی، رستوران، کافی شاپ، مهد کودک، مشاور املاک یا حقوقی و… رنگ‌بندی و تم پس زمینه خاص خود را می‌طلبد.
برای مثال یک لوگوی سازمانی برای یک شرکت مهندسی عمران رنگ صورتی جیغ یا یک فست فود از رنگبندی خنثی و تیره و رسمی و یا مهد کودک از رنگ مشکی و خاکستری قطعاً جواب نمی‌دهد و در این حالت استاندارد برندسازی زیر سؤال رفته و پروژه خوبی از آب در نخواهد آمد.
 • عملکرد شرکت را نشان دهد.
 • شناخته شده باشد.
 • نسبت به همنوعان خود متفاوت باشد.

تکنیک های طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

مخاطب امروز حساس و ریزبین‌تر از این است که لوگوی ما را نادیده بگیرد! پس لطفاً در طراحی و ساخت هویت تجارت و برند کسب و کار خود با احتیاط اقدام کنید.
اصطلاح معروف «کمترین بیشترین است» به کرات توسط طراحان و کسانی که طراحی تدریس کرده اند استفاده شده است.
اصل کم‌ترین بیشترین است، به آموزه‌های “مدرسه باهاوس” مربوط می‌شود و باید به هنگام طراحی نشانه آن را به خاطر سپرد.
از طرفی در این دوران کمتر طراح گرافیکی پیدا می‌شود که یک لوگوی فوق العاده گیرا و بی‌نقص طراحی و رونمایی کند.

طراحی لوگو حرفه ای

 • طرح خود را تبدیل به گنج کنید.
 • از فضای منفی استفاده کنید.
 • هدف شما باید فراخوانی مخاطب باشد.
 • چرخه رنگ و روانشناسی تصویر را در نظر بگیرید.
 • هویت گسترده ای در نظر بگیرید و انعطاف‌ پذیر باشید.
 • برای هویت بخشیدن به یک برند از ترفند ها کمک بگیرید.
 • فونت طرح را با دقت انتخاب کنید.
 • مدل تایپی کاملا انحصاری داشته باشید.
 • رقبای خود را بشناسید و متفاوت باشید.
 • بر روی لب مردم لبخند بنشانید.
 • و در نهایت شوخ‌ طبع باشید!

قیمت سفارش لوگو حرفه ای تجاری و صنعتی برند و شرکتهای تبریزی

تیم طراحان گرافیک تب طرح در اتاق فکر و گرافیست‌های خلاق و متبحر این شرکت علاوه بر ارائه امور تبلیغاتی گرافیکی صفحات اینستاگرام و بنر و تیزر موشن گرافی و تایپوگرافی های ماندگاری را به نمایش درآورده و در مسیر طراحی سایت و برندسازی کسب و کارهای آنلاین فراوانی صاحبان و مدیران مشاغل شهرهای سراسر کشور را همراهی نموده‌اند.

بیش از صدها نمونه کار موفق و ماندگار تنها در کمتر از یک سال و جلب رضایت هزاران مشتری در محدوده زمانی کوتاه از افتخارات مجموعه طراحی و پشتیبانی تب طرح به شمار می رود.
ساخت و اجرای آرم، لوگو و انواع موشن تنها یکی از خدمات طراحی گرافیک در تبریز می‌باشد.

نمادها در طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

امروزه بیش از هر زمانی از علائم در جایگزینی و پر محتوا کردن علائم محدود الفبایی استفاده می‌گردد. این علائم، نظیر نشانه‌ها، آرم و لوگو یا علائم تصویری موجود در‌ایستگاه‌های راه آهن، فرودگاه‌ها، خیابان‌ها و سایر مکان‌های عمومی، ممکن است بر مبنای سنتی نوشتاری باشند یا نباشند.

این نمادها همه جا به چشم می خورند!

لوگو روی بسته‌بندی‌ها، قوطی‌ها، جعبه‌ها، روی وسایل نقلیه، روی کاغذ، در تابلو‌های مربوط به تظاهرات، در بازی‌های عمومی، بازار‌ها، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها. از آنجا که مدارک مستند دال براین هستند که استفاده از نماد‌ها، از سرآغاز پیدایش تمدن جریان داشته است، بی‌مناسبت به نظر نمی‌رسد که نگاهی کوتاه به تاریخچه چگونگی ارتباط افراد بشر با یکدیگر بی‌افکنید.

ساختار طراحی لوگو حرفه ای

فرم یا شکل می‌تواند مهمترین عنصر طراحی لوگو در ست اوراق باشد. فرم ظاهری هر یک از سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و. . . در کنار اندازه و ساختار و همکاری با عوامل دیگری چون طرح، رنگ و جنسیت، می‌تواند‌ایده‌ی طراح را مطرح نماید و نشان دهنده مزمون پایه باشد.

انواع نشانه ها

به طور کلی، عموم مردم، کلمه (آرم) را به جای (نشانه) می‌شناسند.

 • نشانه‌های دیداری: یعنی هر آنچه با چشم می‌بینید و با ادراک حسی می‌شناسید.
 • نشانه‌های تصویری: وقتی شماری از نشانه‌های دیداری ثبت می‌شوند و در متنی جای می‌گیرند تبدیل به نشانه‌های تصویر می‌شوند.

عوامل موفقیت طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

طراحی لوگو حرفه ای

یک نشانه موفق به سرعت بر مخاطب تاثیر می‌گذارد و چشم را به شدت به خود جلب می‌کند.
نشانه باید بی هیچ سخن یا کلامی به سرعت قابل تشخیص باشد و دارای انسجامی باشد که آن را از دیگر نشانه ها متمایز سازد.
لوگوی خوب باید آنچنان قوی و معتبر باشد که تا مدت زمان طولانی همچنان اعتبار خود را حفظ نموده و قابل استفاده باشد. برای طراحی هر نوع حرف نشانه های زیادی وجود دارد. اما اصلی‌ترین ویژگی یک نشانه یا یک نماد خوب، سادگی یا ایجاز آن است.

ملاحظه می‌شود آرم در عین سادگی دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیادی است که بایستی به طور ظریف و دقیق همگی این مفاهیم در قالب یک تصویر به وجود آید.
به همین دلیل است که برخی معتقد هستند آرم یکی از مشکل ترین موضوعات طراحی گرافیک است.

 طراحی لوگو تایپ

یکی از عوامل مهم و گاهی مهم‌ترین ابزاری که در شکل‌گیری یک هویت خاص یا یک یونیفورم کلی مورد استفاده طراحان قرار می‌گیرد، لوگو می‌باشد. لوگو تایپ یا نشانه نوشته، اغلب نام خاصی برای یک شرکت، مجموعه یا کالا و گاهی تنها یک نوشته حتی فاقد معنی است که با طراحی خاص و متفاوت ارائه نشده تا به اذهان بنشیند. در صورتی که لوگو تایپ یک شرکت دچار تغییرات و دگرگونی اساسی شود مخاطبان آن فکر می‌کنند که نوع مالکیت شرکت تغییر کرده یا حوزه مربوط کاملا معقول شده است.

طراحی لوگو حرفه ای

باز طراحی لوگو حرفه ای تجاری

باید توجه داشت که جدید ساختن لوگوی موجود با استفاده از لوگوی قدیمی بهتر از کنار گذاشتن لوگو‌های قدیمی و یا روی آوردن به یک لوگوی جدید می‌باشد. نقش لوگو در ایجاد ارتباط و انتقال مفاهیم، نقشی کلیدی و بسیار پر اهمیت است. بنابراین در طراحی لوگو خوانا بودن همراه با متفاوت بودن یا سایر لوگو‌های هم موضوع یک اصل است. لوگو باید قابل درک، تاثیر‌گذار بوده و در ذهن بیننده باقی بماند.

لوگو سرمایه شرکت توست!

لوگو از سرمایه‌های معتبر یک شرکت محسوب می‌شود. با ارتقاء یک شرکت همچنان نام و لوگوی آن ثابت مانده و طراحی لوگو برای نشانه یک شرکت تولیدی یا خدماتی متفاوت است.
لوگویی که مصرف نشانه یک موسسه با دامنه فعالیت‌ها و مخاطبین محدود را دارد می‌تواند اندکی با دشواری خوانده شود و چندان ساده نباشد.
هر چند که خوانایی و سادگی از اصول طراحی لوگو است. یک لوگو در واقع، سمبلی بوده که مشخصات شرکت را نمایان می‌سازد.

لوگو تایپ، نام شرکت می‌باشد، زمانی که یک لوگو تایپ در صفحه سربرگ قرار می‌گیرد به عنوان بخشی از هویت شرکت تلقی می‌گردد.
لوگو ابزار با ارزشی جهت شناخت سریع‌تر شرکت به حساب می‌آید. در کل یک لوگوی‌ ایده آل از یک نظر باید پیام خود را بیان نماید و احساس مخاطب را نسبت به شرکت برانگیخته و نمایان سازد. حال این لوگو ممکن است کلیه عملکرد مورد نظر شرکت را بیان نکند.

طراحی مونوگرام 

روشی قدرتمند برای طراحی آرم و لوگو؛ بسیاری از شرکت‌ها به جای ابداع یک نماد قابل تشخیص، راه آسان‌تر را انتخاب می‌کنند و حروف ابتدای واژه‌ها (مونوگرام) را به کار می‌گیرند.
آیا می‌دانید کفش مارک N توسط کدام شرکت تولید می‌شود؟
احتمالا بسیاری از مردم نمی‌دانند با این که بیشتر مردم بالاخره این موضوع را کشف می‌کنند، اما باز هم خیلی طول می‌کشد تا آن را به خاطر بسپارند. انواع طراحی آرم و لوگو، بر اساس شرایط برند، ‌ایده پردازی و اجرا می‌گردد.

مونوگرام، پیکتوگرام و لوگوتایپ

لوگو تصویری که خود شامل مونوگرام و یا پیکتوگرام می‌باشد. طراحی آرم به روش مونوگرام به این معنی است که در طراحی نماد برند از حروف اول نام تجاری استفاده شود مثل حرف M در لوگو مک دونالد.
طراحی نشان تجاری به سبک پیکتوگرام به این مفهوم است که لوگو در واقع یک المان کاملا شناخته شده بصری است مانند ستاره سه پر لوگوی مرسدس بنز.

لوگو نوشتاری به این مفهوم که در طراحی لوگو حرفه‌ای تجاری، نام برند به روشی متمایز فونت‌های مرسوم ولی کاملا ساده و جذاب طراحی می‌گردد . این روش به طراحی لوگوتایپ یا تایپ فیس برند نیز معروف است.
لوگو ترکیبی که از ترکیب هردو نوع اول و دوم پدید می‌آید که نوع سوم عملا کارامد‌تر و دارای اثرگذاری بالاتری است.
برند‌ها برای به یاد ماندنی شدن و جذابیت بصری بیشتر هم به لوگو تصویری نیازمند هستند و هم یک لوگو تایپ قدرتمند.

نوشتار و طراحی حروف

عنوان اصلی و نوشته‌ها از عوامل بصری اصلی در طراحی اوراق به چشم می‌آیند، وجود آن‌ها در صفحه یک امر ضروری جهت هدایت چشم به موضوع مورد نظر می‌باشد.
نوشته باید در صفحه خوانا بوده و مزاحم عناصر دیگر نباشد.
هنگام طراحی کارت، سربرگ و پاکت باید به این نکته توجه داشت که نوشته‌ها نباید با عناصر دیگر تداخل پیدا کنند.

طراحی کارت ویزیت در تبریز

قطع کارت ویزیت سبب می‌شود که فضای بسیار محدودی برای رساندن سریع اطلاعات وجود داشته باشد. باید از نوشته به صورت خلاصه، مفید و قابل انتقال بهره جست که قرار نگرفتن صحیح نوشته‌ها در صفحه و حجم زیاد مجموعا نازیبایی آن‌ها، مشتری را سردرگم خواهد کرد و باعث می‌شود که متوجه خدمات شرکت نشود و نگاه کردن به آن باعث آزار چشم شود.
وجود نوشته‌های نا متعادل و نازیبا و قرار نگرفتن آن‌ها در جای درست ست اداری به یکی از عوامل شکست و ناموفق بودن در طراحی آن هاست.

در یک سربرگ عناصر نوشتاری شامل:

 • اسم شرکت
 • لوگوی شرکت
 • آدرس پستی
 • شماره تلفن شرکت ، شماره تلفن همراه و فکس
 •  آدرس الکترونیکی
 • شماره و تاریخ پیوست

نوشته های ضروری روی پاکت 

آدرس پستی، تلفن، نام و آرم شرکت، فکس، وب سایت، ‌ایمیل اشاره کرد. در واقع نوشتار عامل جذب دید مخاطب محسوب می‌شود. (طراحی حروف) واحد اندازه‌گیری حروف، پوینت point نامیده می‌شود.
هر چه پوینت بیشتر باشد، حروف بزرگتری خواهد داشت. فضای بین خطوط لیدینگ leading نامیده می‌شود.
هر چه که عدد لیدینگ بیشتر باشد، فضای گسترده‌تری را در اختیار دارید.

فضای نوشتاری ممکن است به صورت حروف با وزن‌های مختلف در صفحه قرار گیرند، وزن‌های به میزان ضخامت یا سنگینی حروف باز می‌گردد.
شکل و نوع حروف در زیبایی کار تاثیر‌گذار است. باید بدانید از چه فونت و نوشته‌ای برای موضوع مورد نظر استفاده کنید.
امروزه وجود کامپیوتر‌ها امکانات جدیدی از نظر شکل و نوع حروف و انواع قلم (فونت) در اختیار ما قرار می‌دهد.
یکی از مهمترین عوامل خوب بودن طراحی حروف، اهمیت دادن به خطوط افقی و عمودی است.

شرکت تب طرح با سابقه چندین ساله خود در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو، ساخت تیزر و طراحی لوگو در تبریز و همه شهرهای ایران، آماده عقد قرارداد سئو سایت و آموزش سئو به صورت دوره‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت شرکت تب طرح مراجعه نمایید.

تیم نویسندگان تب‌طرح
تیم نویسندگان تب‌طرح

مفتخریم به عنوان عضوی از تیم محتوانویسی تب‌طرح، مقالاتی جامع و حدالمقدور تألیفی را نشر دهیم. مقالات و خبرنامه‌های مرتبط با موضوعات مجموعه را با حمایت سرپرست محتوانگاران تدارک دیده و در وبلاگ تب‌طرح منتشر می‌کنیم. رسالت ما انتشار مقالات قدرتمند متناسب با فاکتورهای روز گوگل است و همواره در حال به‌روزرسانی و ارتقاء کیفیت این وبلاگ خواهیم بود...

دیدگاه ها

11 − 8 =

ادمین اینستاگرام
هاست
طراحی گرافیک سایت
طراحی سایت
تولید محتوا
سئوکار حرفه ای
قالب دیجی کالا