طراحی اتوماسیون اداری Office Automation به معنی خودکارسازی یا ماشینی شدن ؛ به عبارتی ابزاری نرم افزاری و سخت افزاری تحت وب و اغلب همراه با نسخه موبایل برای مدیریت داده ها، مکاتبات، کارکرد پرسنل، تعاملات و روابط الکترونیکی حتی از راه دور در هر کسب و کار هوشمندی است. با نصب اپلیکیشن و برنامه های این سیستم در گوشی و کامپیوتر های مدیران و اعضای یک سازمان، تاثیرات مثبت آن را با چشم خود خواهید دید. کاهش خطاهای انسانی، افزایش بهره وری، حذف کاغذ بازی تشریفاتی طی امور دفتری، گردش اسناد مالی در موسسات، سازمان یا شرکت های دارای تعداد زیاد ارباب رجوع و پرسنل و یا دفاتر مرکزی یک شرکت که چندین شعبه یا نمایندگی در موقعیت های جغرافیایی گوناگون دارند سیستمی مناسب و کارآمد به حساب می آید. نرم افزارهای هوشمند مدیریت و ارتباطات سازمانی مطابق با فناوری های مدرن و مرتبط با تکنولوژی های هوش مصنوعی است که مهندسین و کارشناسان تخصصی برنامه نویس تب طرح با پشتیبانی رایگان اجرا می نمایند.

مدیریت تمام وقت یا نیمه وقت؟!!

خدمات اتوماسیون تب طرح

مدیریت نقش کاربری و دسترسی

مدیریت نقش کاربری و دسترسی

با طراحی اتوماسیون اداری مجهز به کارتابل فوق حرفه ای به راحتی و بدون نیاز به دانش فنی یا گمراه شدن در نسخه وب یا اپ موبایل، امور شرکتت رو از راه دور مدیریت کن!

بایگانی و مدیریت مستندات

بایگانی و مدیریت مستندات

هزینه های پروژه اتوماسیون در مقابل صرفه جویی زمان، بهره وری بیشتر ادارات و شرکت های کوچک و بزرگ، کاهش و حتی حذف تمامی هزینه های اضافی، بسیار ناچیز است.

قابلیت گردش مکاتبات

قابلیت گردش مکاتبات

سوابق و مدارک پرسنل در حجم کمتر و امنیت اطلاعاتی بالا ذخیره و هر زمان که به اسناد آرشیو الکترونیک یا دبیرخانه نیاز داشته باشید، به سرعت دسترسی خواهید داشت.

اتوماسیون چیست؟

فقط با یک دست کنترل کنید!

اتوماسیون اداری و سازمانی در اصل یک برنامه هوشمند در بستر سیستم های کامپیوتری می باشد که با استفاده از منابع و المان های خود اطلاعات مهم نظیر مستندات فرم ها، قراردادها، پیام ها، ایمیل و سایر داده های مرتبط با گروه های سازمانی و اداره را جمع آوری و ثبت می کند.
این سیستم هوشمند تحت وب بخش ها و زیر دسته های مختلفی مانند تقویم، تصویربرداری، پردازش کلمه و در کل اجزای یک دبیرخانه حقیقی را در خود جای داده است.

این اتوماسیون می تواند رویه های جاری در یک سازمان و بخش های مختلف آن مثل آرشیو الکترونیک، پرتال مکاتبات ، کارتابل آفلاین، موتور گردش فرم ، دبیرخانه، مدیریت و سازماندهی جلسات و گردهمایی و قرارهای ملاقات و ... سرعت می دهد. با نصب یک سیستم اتوماسیون سازمانی در گوشی و لپ تاپ خود ؛ کل امور زمان بر و روتین شرکت را نه به صورت دستی، کُند و لاکپشتی؛ بلکه خیلی سریع ، اتوماتیک و هوشمند  کنترل، نگهداری و مدیریت کنید.

مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره داری؟

سؤالات متداول کاربران

سوالات متداول مدیران ادارات

حقیقت آن است که به سبب تفاوت ماهیت کاری سازمان و ادارت‌ مختلف، هیچ وقت نمی‌توان یک نرم‌افزار آماده در بازار یافت که دقیقاً مطابق ب نیازهای سازمان ما باشد و کامل برای ما تطبیق داده شده باشد! پس بهترین راهکار سفارش طراحی 0 تا 100 کد نویسی شده توسط یک شرکت برنامه نویسی معتب می باشد. تیم برنامه نویسی ما آماده طراحی و پیاده سازی پروژه های شماست.

سرعت پایین خطوط ارتباطی اینترنت در برخی نقاط ؛ به مدیران کمک می کند تا بدون اینترنت کار های باقیمانده را در منزل یا سفر بتوانند با سرعت مطلوب اجرا کنند. سیستم کارتابل Offline این امکان را در اختیار مدیر می‌گذارد تا در منزل و یا هر نقطه دیگر بتواند کارهای باقیمانده خود را به انجام رسانده و با اولین برقراری ارتباط با سیستم اصلی آنها را به روز کند.

مهم ترین ابزارها برای اتوماسیون اداری سه بخش اصلی کارتابل الکترونیکی‌، دبیرخانه الکترونیکی، بایگانی و آرشیو می باشد سایر موارد زیر دسته این سه رکن هستند. قبل از ثبت سفارش طراحی و اجرای پروژه اتوماسیون ماژول هایی مثل نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس، ماژول‌های فرم‌ساز و مدیریت جریان کار، گزارش‌ساز، مدیریت مستندات، مدیریت فکس، ایمیل ، پیامک، کارتابل آفلاین، رسانه سازمانی، دانش ‌نامه، تقویم سازمانی و مدیریت جلسات، طبقه ‌بندی محرمانه، سامانه تبادل فایل، هوش تجاری، جستجوی هوشمند، نسخه تبلت و موبایل (اندروید یا ios )

مطابق بررسی ها و مطالعات انجام شده در سال 2006 میلادی توسط انجمن مدیریت جریان کار موسوم به WFMC ، شرکت ‌ها و ادارات سنتی، عملاً ورشکسته هستند. این مدیران از کل تایمی که برای فرآیند های سازمان یا شرکت خود صرف می کنند، تنها ۳۰ درصد ارزش افزوده دریافت می کنند! 70 درصد باقی مانده چیزی جز هدر رفت هزینه و اتلاف وقت در اثر کندی سرعت ناشی از مدیریت امور اداری به شیوه قدیمی عاید صاحبان شرکت ها نمی کند! و این دلیلی قانع کننده برای افزایش سرعت و کاهش وقت کشی در سازمان ها به واسطه پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری برای شرکت ها می باشد.

در قرن حاضر سازمان ها از اتوماسیون اداری به عنوان یک ابزار مفید در راستای محدود سازی هزینه های مصرفی ، افزایش دیسیپلین و در راس آنها بهبود بهره وری و عملکرد پرسنل و اعضا از این سیستم استفاده می کند. در اتوماسیون های تحت وب وابستگی موقعیتی مکانی معنا ندارد و کاربران می توانند بدون هیچ محدودیت جغرافیایی در هر لحظه و هر فضا و مکان از طریق اینترنت داده ها و عملکرد سازمانی شرکت یا موسسه خود را بدست گیرند. جهت استفاده از اتوماسیون سازمان و اداراتی که تحت وب برنامه نویسی و طراحی شده اند از مرورگرهای کروم، فایرفاکی یا آی ای و... استفاده نمایند.

در اتوماسیون اداری موبایل تحت اندروید ابتدا سایت سازمان شما در روی گوشی داخل APP رویت می شود. هدف از این کار رویت وب سایت سازمان بوده تا ضمن افزایش اطلاعات پرسنل کمک به بهینه سازی رتبه سایت SEO هم همزمان انجام شود.

 B.P.M.S (نرم ‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار) سیستم فرآیندهای سازمانی و چرخه گردش امور در شرکت شما را طراحی، مدل، پیاده ‌سازی، خودکارسازی و تجزیه و تحلیل می کند.
قطعاً اگر مدیران و صاحبان مشاغل سازمانی، شرکتی از مزایای این ابزار اطلاع داشتند سریعاً از آن استفاده می کردند.  طراحی و استفاده از این برنامه سازمانی نرم افزاری در راستای افزایش سود مازاد مدیران ادارات، سازمان ها، شرکتهای بزرگ و حتی شرکت های متوسط با تعداد کارمند کمتر از 20 نفر نیز پیشنهاد می شود. چون بهره وری در هر فرآیند و در نهایت کل سازمان افزایش یافته و با مدیریت سیستماتیک فرایندها علاوه بر بالا بردن دقت و سرعت در انجام آنها، در مصرف منابع نیز صرفه جویی خواهد شد. شما نیز می توانید با راه اندازی B.P.M.S  تحت وب متصل به اپلیکیشن کم حجمی در موبایل خود می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
مکانیزاسیون و حذف وظایف تکراری پرسنل، نظارت بر عملکرد پرسنل و روند کار تک تک کارکنان شرکت، افزایش سرعت گردش کار، روند صعودی سود مازاد چندین برابر هزینه های شرکت (حقوق کارکنان، پرداخت قبوض، شارژ و اجاره دفتر و...)، جلوگیری از اتلاف وقت برای، دوباره کاری های زمان بر، هوشمند سازی امور اداری تکراری ، عدم تحلیل نیروی انسانی، افزایش رضایت مشتریان، مراجعین و کارمندان، رضایت مدیریت کل و صاحبان شرکت 

برنامه ریزی منابع سازمان، یک سیستم نرم افزاری ماژولار است که با هدف یکپارچه‌سازی فرایندهای اصلی کسب‌و‌کارها در یک سیستم واحد، طراحی شده است. نرم افزار ERP تشکیل یافته از چند مؤلفه اصلی یک نرم افزار است که اغلب با نام ماژول‌ شناخته می‌شوند. این نرم افزار در مباحث گردش مالی و اساسی ترین وجهه ی فعالیت کسب و کارها یعنی : امور مالی و حسابداری ، منابع انسانی، مدیریت تولید و مواد، مدیریت ارتباط با مشتری و مدیریت زنجیره تأمین تمرکز دارد.  شرکت ‌ها بر اساس بیشترین درصد اهمیت در زمینه فعالیتی تجارت خود، هریک از ماژول‌ های اصلی این ابزار گسترده را انتخاب و استقرار نرم افزار انجام می شود.

CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management  استراتژی نحوه تعامل و مشارکت فعال با مشتریان است. یک CRM موفق، کسب و کار را از دید مشتری می بیند و در برنامه ریزی خود تجربه مشتری را در نظر می گیرد. نگاه از دید مشتری به شما کمک می کند تا شکاف ها و فرصت های موجود در کسب و کارتان را مشاهده و استراتژی و فرآیند های موثرتری برای سازمان در نظر بگیرید. باید این را در نطر گرفت که CRM تنها یک نرم افزار نیست. امروزه این مبحث را به یک ابزار خلاصه می کنند که به سازمان ها اجازه می دهد تا بیشتر بر روی فعالیت ها و روابط مرتبط با مشتریان، خریداران، تامین کنندگان و همکاران خود تمرکز کنند. اما در واقع مفهوم مدیریت ارتباط با مشتری از لایه استراتژی آغاز شده و در نهایت این نرم افزارها ابزاری هستند برای تسهیل در اجرای استراتژی های سازمان... جهت مطالعه باقی مقاله کلیک کنید.

وبلاگ

مطالب مرتبط