طراحی اتوماسیون اداری Office Automation به معنی خودکارسازی یا ماشینی شدن ؛ به عبارتی ابزاری نرم افزاری و سخت افزاری تحت وب و اغلب همراه با نسخه موبایل (وب-اپلیکیشن) برای مدیریت داده ها، مکاتبات، کارکرد پرسنل، تعاملات و روابط الکترونیکی حتی از راه دور در کسب و کارهای هوشمند است که تاثیرات مثبتی در کاهش خطاهای انسانی، افزایش بهره وری، حذف تشریفات اداری (کاغذ بازی اداری) برای انجام امور دفتری، گردش اسناد مالی در موسسه، سازمان یا شرکت های با ارباب رجوع و پرسنل متعدد و دفاتر مرکزی که چندین شعبه و نمایندگی درموقعیت های جغرافیایی متفاوت دارند، سیستمی مناسب و کارآمد به حساب می آید. تب طرح آماده همکاری و ارائه نسخه تحت وب، اندروید و ios سیستم اتوماسیون اداری با رابط کاربری ساده مناسب شرکت های بزرگ، متوسط و حتی کوچک می باشد.

طراحی اتوماسیون اداری

طراحی ابزار کلیدی میزکار شرکتت رو بسپار به ما!

تجربه کاربری روان و ساده

تجربه کاربری روان و ساده

با طراحی اتوماسیون اداری مجهز به کارتابل فوق حرفه ای به راحتی و بدون نیاز به دانش فنی یا گمراه شدن در نسخه وب یا اپ موبایل، امور شرکتت رو از راه دور مدیریت کن!

تعرفه اقتصادی و به صرفه

تعرفه اقتصادی و به صرفه

هزینه های پروژه اتوماسیون در مقابل صرفه جویی زمان، بهره وری بیشتر ادارات و شرکت های کوچک و بزرگ، کاهش و حتی حذف تمامی هزینه های اضافی، بسیار ناچیز است.

مجهز به امنیت هسته ای

مجهز به امنیت هسته ای

سوابق و مدارک پرسنل در حجم کمتر و امنیت اطلاعاتی بالا ذخیره و هر زمان که به اسناد آرشیو الکترونیک یا دبیرخانه نیاز داشته باشید، به سرعت دسترسی خواهید داشت.

مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره داری؟

سؤالات متداول کاربران

سوالات متداول مدیران ادارات

حقیقت آن است که به سبب تفاوت ماهیت کاری سازمان و ادارت‌ مختلف، هیچ وقت نمی‌توان یک نرم‌افزار آماده در بازار یافت که دقیقاً مطابق ب نیازهای سازمان ما باشد و کامل برای ما تطبیق داده شده باشد! پس بهترین راهکار سفارش طراحی 0 تا 100 کد نویسی شده توسط یک شرکت برنامه نویسی معتب می باشد. تیم برنامه نویسی ما آماده طراحی و پیاده سازی پروژه های شماست.

سرعت پایین خطوط ارتباطی اینترنت در برخی نقاط ؛ به مدیران کمک می کند تا بدون اینترنت کار های باقیمانده را در منزل یا سفر بتوانند با سرعت مطلوب اجرا کنند. سیستم کارتابل Offline این امکان را در اختیار مدیر می‌گذارد تا در منزل و یا هر نقطه دیگر بتواند کارهای باقیمانده خود را به انجام رسانده و با اولین برقراری ارتباط با سیستم اصلی آنها را به روز کند.

مهم ترین ابزارها برای اتوماسیون اداری سه بخش اصلی کارتابل الکترونیکی‌، دبیرخانه الکترونیکی، بایگانی و آرشیو می باشد سایر موارد زیر دسته این سه رکن هستند. قبل از ثبت سفارش طراحی و اجرای پروژه اتوماسیون ماژول هایی مثل نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس، ماژول‌های فرم‌ساز و مدیریت جریان کار، گزارش‌ساز، مدیریت مستندات، مدیریت فکس، ایمیل ، پیامک، کارتابل آفلاین، رسانه سازمانی، دانش ‌نامه، تقویم سازمانی و مدیریت جلسات، طبقه ‌بندی محرمانه، سامانه تبادل فایل، هوش تجاری، جستجوی هوشمند، نسخه تبلت و موبایل (اندروید یا ios )

مطابق بررسی ها و مطالعات انجام شده در سال 2006 میلادی توسط انجمن مدیریت جریان کار موسوم به WFMC ، شرکت ‌ها و ادارات سنتی، عملاً ورشکسته هستند. این مدیران از کل تایمی که برای فرآیند های سازمان یا شرکت خود صرف می کنند، تنها ۳۰ درصد ارزش افزوده دریافت می کنند! 70 درصد باقی مانده چیزی جز هدر رفت هزینه و اتلاف وقت در اثر کندی سرعت ناشی از مدیریت امور اداری به شیوه قدیمی عاید صاحبان شرکت ها نمی کند! و این دلیلی قانع کننده برای افزایش سرعت و کاهش وقت کشی در سازمان ها به واسطه پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری برای شرکت ها می باشد.

اتوماسیون تحت وب

در قرن حاضر سازمان ها از اتوماسیون اداری به عنوان یک ابزار مفید در راستای محدود سازی هزینه های مصرفی ، افزایش دیسیپلین و در راس آنها بهبود بهره وری و عملکرد پرسنل و اعضا از این سیستم استفاده می کند. در اتوماسیون های تحت وب وابستگی موقعیتی مکانی معنا ندارد و کاربران می توانند بدون هیچ محدودیت جغرافیایی در هر لحظه و هر فضا و مکان از طریق اینترنت داده ها و عملکرد سازمانی شرکت یا موسسه خود را بدست گیرند. جهت استفاده از اتوماسیون سازمان و اداراتی که تحت وب برنامه نویسی و طراحی شده اند از مرورگرهای کروم، فایرفاکی یا آی ای و... استفاده نمایند.

اتوماسیون تحت اندروید

در اتوماسیون اداری موبایل تحت اندروید ابتدا سایت سازمان شما در روی گوشی داخل APP رویت می شود. هدف از این کار رویت وب سایت سازمان بوده تا ضمن افزایش اطلاعات پرسنل کمک به بهینه سازی رتبه سایت SEO هم همزمان انجام شود.

طراحی BPMS اداری

 B.P.M.S (نرم ‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار) سیستم فرآیندهای سازمانی و چرخه گردش امور در شرکت شما را طراحی، مدل، پیاده ‌سازی، خودکارسازی و تجزیه و تحلیل می کند.
قطعاً اگر مدیران و صاحبان مشاغل سازمانی، شرکتی از مزایای این ابزار اطلاع داشتند سریعاً از آن استفاده می کردند.  طراحی و استفاده از این برنامه سازمانی نرم افزاری در راستای افزایش سود مازاد مدیران ادارات، سازمان ها، شرکتهای بزرگ و حتی شرکت های متوسط با تعداد کارمند کمتر از 20 نفر نیز پیشنهاد می شود. چون بهره وری در هر فرآیند و در نهایت کل سازمان افزایش یافته و با مدیریت سیستماتیک فرایندها علاوه بر بالا بردن دقت و سرعت در انجام آنها، در مصرف منابع نیز صرفه جویی خواهد شد. شما نیز می توانید با راه اندازی B.P.M.S  تحت وب متصل به اپلیکیشن کم حجمی در موبایل خود می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
مکانیزاسیون و حذف وظایف تکراری پرسنل، نظارت بر عملکرد پرسنل و روند کار تک تک کارکنان شرکت، افزایش سرعت گردش کار، روند صعودی سود مازاد چندین برابر هزینه های شرکت (حقوق کارکنان، پرداخت قبوض، شارژ و اجاره دفتر و...)، جلوگیری از اتلاف وقت برای، دوباره کاری های زمان بر، هوشمند سازی امور اداری تکراری ، عدم تحلیل نیروی انسانی، افزایش رضایت مشتریان، مراجعین و کارمندان، رضایت مدیریت کل و صاحبان شرکت 

طراحی ERP اداری

برنامه ریزی منابع سازمان، یک سیستم نرم افزاری ماژولار است که با هدف یکپارچه‌سازی فرایندهای اصلی کسب‌و‌کارها در یک سیستم واحد، طراحی شده است. نرم افزار ERP تشکیل یافته از چند مؤلفه اصلی یک نرم افزار است که اغلب با نام ماژول‌ شناخته می‌شوند. این نرم افزار در مباحث گردش مالی و اساسی ترین وجهه ی فعالیت کسب و کارها یعنی : امور مالی و حسابداری ، منابع انسانی، مدیریت تولید و مواد، مدیریت ارتباط با مشتری و مدیریت زنجیره تأمین تمرکز دارد.  شرکت ‌ها بر اساس بیشترین درصد اهمیت در زمینه فعالیتی تجارت خود، هریک از ماژول‌ های اصلی این ابزار گسترده را انتخاب و استقرار نرم افزار انجام می شود.

طراحی CRM

CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management  استراتژی نحوه تعامل و مشارکت فعال با مشتریان است. یک CRM موفق، کسب و کار را از دید مشتری می بیند و در برنامه ریزی خود تجربه مشتری را در نظر می گیرد. نگاه از دید مشتری به شما کمک می کند تا شکاف ها و فرصت های موجود در کسب و کارتان را مشاهده و استراتژی و فرآیند های موثرتری برای سازمان در نظر بگیرید. باید این را در نطر گرفت که CRM تنها یک نرم افزار نیست. امروزه این مبحث را به یک ابزار خلاصه می کنند که به سازمان ها اجازه می دهد تا بیشتر بر روی فعالیت ها و روابط مرتبط با مشتریان، خریداران، تامین کنندگان و همکاران خود تمرکز کنند. اما در واقع مفهوم مدیریت ارتباط با مشتری از لایه استراتژی آغاز شده و در نهایت این نرم افزارها ابزاری هستند برای تسهیل در اجرای استراتژی های سازمان... جهت مطالعه باقی مقاله کلیک کنید.

وبلاگ

مطالب مرتبط