امروزه اساسی ترین نیاز مؤسسات و نهاد ها، طراحی و راه اندازی پورتال ‌تخصصی در دنیای دیجیتال می باشد. طراحان برنامه نویس مجرب تب طرح این نیاز را برای مدیران پروژه های عظیم برطرف خواهند نمود. پورتال سازمانی سامانه ای زیر ساختی با مزایایی چون کمک به تصمیم ‌گیری در ارگانها، اتصال کارمندان و مدیران به فرآیندهای سازمانی و کسب اطلاعات، دانش و اشتراک گذاری گزارشات، اطلاعیه انتشار اخبار و مقالات و ... با سایر اعضا در بستری مناسب می باشد. هرچه یک سازمان وسیع تر و تعداد کارکنان آن بیشتر باشد (مثل بیمارستان یا دانشگاه)، اطلاعات و فرآیندهای پیچیده‌ ای جریان داشته و راه اندازی پورتال به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل می‌شود که سازمان را قادر می‌سازد با چالش‌های پیچیده و دشوار روبرو شود و جریان ارتباط ساده ، مکانیزه و کم هزینه تر باشد.

خدمات طراحی پورتال "تب طرح"

 آنچه در طراحی برای ما مهم است...

طراحی مقیاس پذیر

طراحی مقیاس پذیر

امکان استفاده از این پلتفرم را در مقیاس های مختلف ( ابعاد سازمانی و بودجه های متفاوت) را فراهم کرده ایم.

اجرای ماژولار

اجرای ماژولار

پیاده سازی فرایند ها و امکانات جدید بسته به نیاز سازمان بدون نیاز به تغییر زیر ساخت پورتال با کمترین هزینه و زمان

قابلیت سفارشی سازی

قابلیت سفارشی سازی

پورتال سازمانی "تب طرح" امکان اضافه کردن فرایند های جدید متناسب با  سازمان شما را داشته و توسعه پذیر است.

امکان تعریف زیر پورتال

امکان تعریف زیر پورتال

تنها یک پورتال اصلی دفتر مرکزی می خرید و برای هر شعبه از زیر پورتال فول امکانات بدون هزینه استفاده می کنید.

تعیین سطح دسترسی

تعیین سطح دسترسی

امکان مدیریت آسان دسترسی های لازم در سطوح مختلف پورتال ، زیر پورتال ، صفحه و ماژول را برای اعضا سازمان

توسعه، نگهداری به صرفه

توسعه، نگهداری به صرفه

دیگر دور استخدام نیروی فنی جدید و قرارداد مجدد با تب طرح را خط بکشید! ما تمام شرایط را مهیا ساخته ایم.

سوال خاصی دارید؟

مشاوره رایگان با کارشناس

سؤالات متداول کاربران

سوالات رایج طراحی پرتال سازمانی

کلمه انگلیسی Portal به معنای گیت ورودی فرودگاه است اما در عین حال یک اصلاح نرم افزاری با تعریف زیر است: پرتال گونه ای از "وب سایت" می باشد . پرتال به عنوان گیت ورودی، دسترسی به سامانه های متعدد، سازمان های پراکنده و سیستم ها را تسهیل و یکپارچه می سازد.

تمامی پرتال های سازمانی و...یک نوع وب سایت می باشند ولی همه وب سایت ها پورتال نیستند .
پورتال سازمانی درگاه ورود به وب بوده و از طریق آن می توان به سایر پورتال و سایت ها نیز دسترسی یافت.
محتوای وب سایت شامل متن، تصاویر، ویدئو و... در یک آدرس ( به عنوان مثال https://tabtarh.com) در دسترس می باشند.

بهترین نوع پرتال، سامانه ای با سرعت لود و بارگذاری وب سایت مناسب است.
سایت در همه مرورگرهای مرسوم، بدرستی و یکسان نمایش یابد.
سایت ریسپانسیو باشد و نمایش سایت تحت موبایل و تبلت مناسب باشد
محتوایی که در سایت وارد میکنید بدرستی و به خوبی توسط گوگل کش شود.
ناوبری کاربر در سایت و منو بندی و رفتن به صفحات داخلی و برگشتن و یافتن همه صفحات لازم، بدرستی و موثر اتفاق افتد.
سرچ سایت بدرستی کار کند.
فرم های سایت به درستی کار می کنند و گزارش فرم های پر شده به درستی ارسال شود.
دسترسی های پانل ادمین به درستی داده شده باشد و...

بله هر دو یکی است .
بسیاری از سازمان ها و نهادها دارای نمایندگی های متعددی می باشند که طبعا سازمان مربوطه تمایل دارد برای کلیه نمایندگی ها و نهادهای وابسته به خود زیر پورتال هایی (Sub Portal) بر روی پورتال اصلی سازمان ایجاد و راه اندازی نماید. این زیر پورتال ها یا زیر سایت ها در واقع بصورت یک پورتال مجهز و مستقل عمل می نماید که کلیه نیازهای نماینده مربوطه را برآورده نموده و می تواند کلیه امکانات یک پورتال کامل را داشته باشد.

سیستم اتوماسیون اداری یا Office Automation ، نوعی سیستم اطلاعاتی مبتنی بر کامپیو‌تر است و امکانات متفاوتی با پرتال های سازمانی چون متصل کردن اطلاعات کامپیوترهای موجود در یک سازمان به کمک شبکه و با استفاده از یک برنامه نرم افزاری مشترک، به منظور انتقال اطلاعات، آمارها، نامه‌ها و مکاتبات و…، به صورت کاملا یکپارچه و آسان دارد.

ویترین خدمات و محصولات شما در فضای اینترنت است. با طراحی پورتال سازمانی، می توانید مشتریان بیشتری در بازار آنلاین کسب و کار خود جذب نموده و درآمد خود را افزایش دهید.
بیش از ۸۰% از خرید های صورت گرفته توسط مشتریان، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صورت می گیرد. مشتریان جهت تامین و برطرف نمودن نیاز خود، ابتدا در گوگل شروع به تحقیق در مورد آن نموده و در این راستا پس از آشنایی با خدمات و محصولات ارائه شده توسط وب سایت های مختلف، اقدام به خرید و سفارش می نمایند.

مهمترین تفکیک طراحی پورتال سازمانی بر اساس مأموریت آنها و عمق فعالیت تخصصی‌ خود است. بر اساس فعالیت تخصصی، دو نوع اصلی پرتال افقی (Horizontal Portal) و پرتال عمودی (Vertical Portal or Vortal) قابل تفکیک می باشند. پرتال افقی نظیر پرتال Yahoo که طیف گسترده‌ای از خدمات عمومی به کاربران را می‌دهد .  پرتال عمودی نظیر پرتال که در یک حوزه تخصصی طیفی از خدمات را ارائه می‌کند. به طور کلی دسته‌بندی پرتال ‌های سازمانی به شرح زیر است: Vertical ،Horizontal ، Marketplace ، Search ، Media Portals ، Access ، Geographical Portals ...

مهمترین نکته در طراحی پورتال صنعتی القاء حس کیفیت محور ، دقت در جزئیات تصاویر و کیفیت آن جهت جذب مخاطب می باشد طوری که از خلال جذابیت های بصری و گرافیکی و اطلاعات کامل درمورد معرفی محصول، به اعتبار شرکت و کیفیت محصولات  تولیدی مجموعه پی ببرند. کارخانجات مواد شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع خودرو، ماشین آلات و تجهیزات سنگین، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع الکتریکی، صنعت نانو، صنایع نساجی و پوشاک، صنایع فلزی، چوبی، شوینده و بهداشتی، داروسازی، دام و طیور و فرآورده های پروتئینی، صنایع عمران و مصالح ساختمانی و بسیاری دیگر از مراکز صنعتی به تب طرح اعتماد کرده اند و در حال همکاری با این شرکت می باشند. ایده پردازان پژوهشی کارآفرینی و علاقه مندان به استارتاپ های صنایع سیستم های تکنولوژیک مرتبط با هوش مصنوعی یا نانوتکنولوژی و موارد مشابه می توانند جهت فعالیت سودآور و پر طرفدار با استفاده از تخصص های تیم تب طرح پروژه های موفق آینده داری را راه اندازی و توسعه دهند.

طراحی پورتال سازمانی جامع برای بیمارستان، عامل بسیار مهمی در مدیریت و کنترل اداره بیمارستانها محسوب می‌شود. ایجاد و پیاده‌سازی این امکانات برای تمامی بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی و دارویی بسیار مهم و ضروری بوده و سبب تسهیل در مدیریت و کنترل پورتال‌های بیمارستان، کلینیک و سازمان‌های درمانی بزرگ و مراکز آزمایشگاهی مختلف می‌گردد. دلیل اهمیت ساخت پرتال سازمانی برای بیمارستان : تعداد زیاد کارکنان و مراجعه‌کنندگان، بیماران و پزشک و کادر درمان متعدد، سرویس‌ و خدمات گوناگون، حجم بالای فعالیت‌های کاری احتیاج به برنامه‎ریزی قوی و خیلی دقیق دارد و این موارد در حالت مجازی و شبکه جهانی اینترنت بسیار ضروری است. ایجاد قسمت پذیرش بیماران از ضروری‌ترین قسمت‌ها در طراحی سایت بیمارستان، درمانگاه‌ها و مراکز درمانی می‌باشد. طراحی سایت یک بیمارستان از صفحاتی زیر ایجاد و طراحی می‌شود. نوبت‌ دهی بیماران سرپایی یا بستری، هدایت بیمار به مسیر کوتاهتر درمان، لیست بیمه ‌های طرف قرارداد، پذیرش اینترنتی یا تلفنی بیماران، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی حضور پزشکان، ارائه نتایج آزمایش‌های بیماران به‌صورت مجازی و...

 

ا

طراحی وب سایت با موضوعیت کنفرانس، سمینار، گردهمایی یا همایش های تخصصی علاوه بر اطلاعیه و اخبار می تواند رزومه خوبی برای دانشجویان، محققین و حتی هنرمندان و فرهیختگان در سطح بین المللی باشد . تبادل اطلاعات و جدید ترین مطالعات در حوزه حقوق، اقتصاد ، سیاست، پزشکی، بلاک چین، هوش مصنوعی، جشنواره های مختلف و طیف گسترده ای از سرویس های روز دنیا را در یک وب سایت پرتالی منسجم، رسمی، ساده و حرفه ای جای داده ایم. پروژه های نوآورانه خود را به تیم فعال و جوان تب طرح بسپارید...

پورتال‌های دانشگاهی بسیاری از وظایف و فرآیند‌های داخل دانشگاه را آسان می‌کنند و یکی از ضروریات هر دانشگاهی محسوب می‌شوند. از جمله کاربردهای پورتال دانشگاهی، اطلاع رسانی، ارایه بخش‌نامه‌ها اطلاعیه‌ها و فایل‌های آموزشی است.
اطلاع‌رسانی‌ها در دانشگاه هم می‌تواند بین کارکنان انجام شود و هم مسئولان دانشگاه می‌توانند از سایت دانشگاهی برای اطلاع رسانی به دانشجویان استفاده کنند. بسیاری از معاونت‌ها، واحدهای درون سازمانی، اساتید و مسئولان با مراجعه به بخش مربوط به خود در وبسایت، به فیش‌های حقوقی، لیست وظایف خود ، فرم‌ ، اطلاعیه ‌ها دسترسی پیدا می‌ نمایند.

وبلاگ

مطالب مرتبط