تب طرح در ساخت بستر اینترنتی مؤثر در برندینگ، معرفی رزومه کاری، خدمات، نمونه پروژه ها و محصولات همراهتان خواهد بود. طراحی وب سایت شرکتی سفارشی کارفرمایان و صاحبان موسسات با قواعد صحیح برنامه نویسی تخصصی به صورت حرفه ای و متناسب با زمینه فعالیت مؤسسه یا شرکت تجاری، مهندسی، بازرگانی و...با قابلیت های متعدد و کاملا واکنش گرا اجرا می گردد.

خدمات ما برای مدیران شرکت ها

فقط رزومه و نمونه کار یا مدیریت کسب و کار؟!!

مدیریت نقش کاربری و دسترسی

مدیریت نقش کاربری و دسترسی

با بخش مدیریت و سفارشی سازی نقشهای کاربری مختلف همچون مدیر، صاحب سایت، نویسنده، کارشناس و غیره سطح دسترسی کاربران به بخش های مختلف داشبورد در پنل کاربری را محدود کرده و حریم شخصی و امنیت کل صفحات سایت خود را افزایش دهید.

 

سیستم اتوماسیون اداری

سیستم اتوماسیون اداری

سرعت بالای گردش کار در سازمان به منظور پیشبرد هر چه بهتر اهداف مکانیزه (خودکار سازی) فرآیندهای کنترل، کارکنان و نظارت بر کارکرد اعضا توسط مدیران ارشد کسب و کارها، در پیشگیری از تحلیل نیروی انسانی و افزایش سود مازاد صاحب شرکت روش موثری است.

سیستم مدیریت مشتری CRM

سیستم مدیریت مشتری CRM

طراحی بانک اطلاعاتی یکپارچه CRM مدیریت ارتباط با مشتری، نظارت بر تیم فروش و پشتیبانی، قراردادها و افزایش کیفیت سرویس دهی به مشتری را فراهم کرده و همچنین نتایج موفق تیم بازاریابی، ایمیل مارکتینگ، محتوایی و... به شکل منسجم درج میگردد.

سیستم حسابداری و انبارداری

سیستم حسابداری و انبارداری

نیازی به استخدام حسابدار نیست؛ از خطاهای انسانی با دقت بالای سیستم فوق پیشرفته پیشگیری شده و حسابرسی، واریزی و پرداختی ها، فیش حقوقی، لیست هزینه و مخارج ، فاکتورها، اقساط بدهی از امکانات این سامانه هستند.

فرانت اند اختصاصی و واکنشگرا

فرانت اند اختصاصی و واکنشگرا

یک وب سایت زسمی برای هویت برند و شرکتی با استفاده از طراحی ui ux اختصاصی بهترین روش برای دیده شدن برند و تبلیغات خدمات، سرویس دهی کسب و کار شما محسوب می شود. قابل اعتماد ترین شرکتهای خصوصی دارای وبسایت رسمی هستند.

حفظ امنیت سیستم

حفظ امنیت سیستم

به کمک روش های رمزنگاری و کدنویسی یک Website همه فن حریف و ایمن در برابر عوامل خطرآفرین و تهدیدکننده اطلاعات و محتوای وب سایت شامل کدهای مخرب، اسکنر و بدافزار، اسپم و... می سازیم.

نیاز به مشاوره داری؟

مشاوره رایگان

پرسش های متداول

رایج ترین سوالات کاربران

سیاست کاری شما تعیین کننده انتخاب پلن می باشد اما پلن های حرفه ای تر بالطبع کیفیت وبسایت و بازدید از صفحات را افزایش می دهد.

صفحه های اختصاصی، استفاده از کدهای واکنش گرا (responsive) طراحی قالب زیبا، رابطه کاربری مناسب و...

بله. با توجه به اینکه در شرکت وب‌رمز طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

زبان‌ برنامه‌نویسی PHP و سیستم مدیریت محتوای Wordpress . همچنین استفاده از هاست مخصوص وردپرس (اکیداً) توصیه می شود تا کارایی و امنیت سایت بیشتر باشد.

وبلاگ

مطالب مرتبط