طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی

بیل گیتس صاحب مایکروسافت می گوید:

“اگر کسب و کار شما اینترنتی نیست متاسفانه شما مالک یک کسب و کار از رده خارج و رو به زوال هستید”

در دنیای دیجیتالی امروز که اینترنت بخش زیادی از زندگی های مارا اشغال کرده است این جمله کاملا درست است. با پیشرفت هرروزه‌ی تکنولوژی ما نیز باید برای سرپا ماندن و رقابت، کسب و کار خود را روی بستر اینترنت ایجاد کنیم به همین منظور لازم است که هر شرکتی یک سایت مخصوص خدمات و کسب و کار خود را داشته باشد.

هر روزه تعداد افرادی که از فضای مجازی استفاده میکنند بیشتر میشود و تعداد زیادی از مشتریان شما در این فضا هستند و حتی قبل از شناخت شما به صورت فیزیکی، ممکن است در فضای مجازی با شما آشنا شوند بنابراین نبودن در این فضا باعث میشود شما تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست بدهید.

داشتن یک سایت شرکتی مناسب با کسب و کارتان میتواند به رشد و پیشرفت شما و معرفی شرکت شما کمک شایانی بکند. داشتن یک سایت شرکتی باعث می شود مشتری به راحتی بتواند با شما تماس برقرار کند و باعث می‌شود دید مشتری نسبت به کسب و کار شما مثبت باشد.

یک سایت شرکتی مناسب باید در کنار ساختار استاندارد، جذابیت و گیرایی لازم را برای جذب مشتری داشته باشد و همه نیازهای کارفرما و مشتری را در بر بگیرد.

فعالیت به صورت آنلاین مزایایی برای کسب و کار شما دارد از جمله: فعالیت در هر زمان از روز، محدود نبودن از لحاظ جغرافیایی، افزایش مشتری، امکان معرفی کار خود در یک زمان به تعداد زیادی از افراد، افزایش ارزش و اعتبار شرکت، آنالیز دقیق تر فیدبک‌های گرفته شده از مشتری، راحت‌تر شدن بازاریابی، ارتباط با مشتری به صورت ۲۴ ساعته و…

طراحی هر سایت باتوجه به نیازها و حوزه فعالیت هر شرکت متفاوت است و علاوه بر قسمت های مشترک موجود در هر سایت بخش هایی وجود دارد که متناسب با نوع کار و خدمت ارائه شده طراحی میشود و باید طراحی سایت توسط تیمی انجام شود که بتواند نیازهای کارفرما را در کنار سادگی و راحتی استفاده‌ی کاربر فراهم کند.

شرکت تب طرح با تیمی متشکل از متخصصین حوزه IT با هدف ارائه بهترین خدمات در خدمت کارفرمایان و مشتریان می‌باشد. تب طرح حرفه ای ترین تیم برنامه نویسی و گرافیک را گرد هم آورده تا ایده های مشتریان را هوشمندانه و خاص پیاده سازی کند و شما می‌توانید با اطمیینان خاطر کار طراحی سایت شرکت خود را به ما بسپارید.